Онлайн-конкурс моделей ZIRKA
"Парад зірок 2020"

м. Краків, Польща - м. Дніпро, Україна
Головна фестивальна комісія
Фестивальна Фундація Масових Видовищ у м. Краків, Польща.

Керівник: Надія Мороз-Ольшанська
Надія Мороз-Ольшанська
режисер масових видовищ, президент управління Фундації Масових Видовищ (Польща), директор Міжнародного фестивалю українського театру "Схід-Захід" в Кракові, докторантка Академії Ігнаціанум в Кракові
Міжнародне журі конкурсу
🇷🇸 Словаччина 🇺🇸 США 🇺🇦Україна
🇦🇹Австрія 🇧🇬Болгарія 🇧🇾
Білорусь
Тетяна Де Нінніс (Італія)
Продюсер, директор філії міжнародного модельного агентства
"Deluxe Models"
Сіцилія, Італії
Анна Красовська (США)
хореограф-постановник. Викладач з сучасної хореографії. У минулому - головний хореограф Дніпропетровського державного цирку, викладач хореографії в Ізраїлі. Зараз працює у відомих студіях Нью Йорку, США.
Якуб Сурувка (Польща)
музикант, аранжувальник, композитор, переможець міжнародних конкурсів, м.Краків, Польща
Расим Алієв (Австрія)
закінчив Азербайджанську державну консерваторію з класу тромбон. Працював духовому оркестрі в Польщі, симфонічному оркестрі філармонії Азербайджану, в театрі опери та балету міста Баку. Викладав в дитячих музшколах і музичному училищі міста Баку, зараз викладає та працює у місті Відень, Австрія
Міла Пендичева (Болгарія)
Голова асоціації "Обзор Арт" і фестивальної Фундації "Морско Конче", автор безлічі міжнародних проектів, творчих та освітніх міжнародних програм для молоді, експерт особистого розвитку, м. Плевен, Болгарія
Вячеслав Сікора (Білорусь)
білоруський кінорежисер, актор театру і кіно, художник, втілює свої театральні ідеї з новим баченням п'єс світової драматургії, м. Мінськ, Білорусь.
ПРОФІЛЬНЕ ЖУРІ КОНКУРСУ
Наші партнери - справжні професіонали з великим досвідом роботи
Тетяна Іванова
Де Нінніс
Продюсер, директор філії міжнародного модельного агентства
"Deluxe Models"
Сицилія, Італія
@deluxe_models_italy
Ольга Барська
Директор модельного агенства "Дніпро Моделс".
Засновник офіційного обласного конкурсу «Міс Придніпров'я».
Президент благодійного фонду "Світ Талантів"
@dnepr.models
Яна Гончарова

Засновник авторської студії "Tribeca Beauty Care", імідж-дизайнер, аналітик костюма, моди і свідомості людини, імідж-мейкер, творець численних імідж-проектів
@unabelikova
Анна Чайковська
Телеведуча та засновник ТВ проекту «Молодь Zмінює світ»
@anna_chaikovskaia
Ольга Дорофеєва
Викладач дефіле, автор курсу «Жіночність. Дефіле та жести», інструктор по невербальному коучингу
@embodiment_dnipro
Олег Мішук
Актор театру і кіно, педагог і режисер Театрально-художнього коледжу
Анастасія Терентєва
Професійна модель, викладач дефіле
Олена Персиммон
Дизайнер, творець бренду
@loom_ua
Ніколя Надольський
Фотограф
@nikolyanadolsky
Знакомимся с членами жюри!
Яна Гончарова, основатель авторской студии Tribeca Beauty Care, специально для участниц конкурса "Парад Звезд 2020", которые планируют участие в следующем онлайн-соревновании, записала видеообращение со словами поддержки! Яна - сертифицированный имидж-дизайнер с европейским дипломом, аналитик костюма, моды и сознания человека, имидж-мейкер и автор уникальных учебных методик по имиджу и стилю @propaganda_personal_lifestyle, создатель многочисленных фешн-проектов. На персональных коуч-сессиях прорабатывает гармоничную роль человека, которая соответствует социальному статусу, нынешнему настроению, эмоциональному состоянию, уровню развития осознанности и мировосприятия, на основании чего формирует грамотный гардероб.
Яна Гончарова
Основатель авторской студии Tribeca Beauty Care
Етапи конкурсу моделей
«Парад Зірок - 2020»
26 квітня -
1 травня
26 квітня -
1 травня
Третій етап
Оцінка міжнародного журі
Міжнародная група членів журі (не менше шести країн) обирає Гран-Прі конкурсу серед дівчат та хлопчиків.

До складу міжнародної групи членів журі входять заслужені діячі культури різних країн, викладачі вищих і спеціальних навчальних закладів, заслужені діячі культури і мистецтв різних країн, організатори міжнародних конкурсів, меценати.
До 10 травня
До 10 травня
Отримання нагород
Учасники конкурсу нагороджуються:
- діадемами або коронами, хлопчики - пам'ятними медальонами;
- дипломами
- буклетами
- сувенірною продукцією

Додатково можна замовити пам'ятну стрічку.

Всі викладачі і керівники за підготовку та участь у фестивалі-конкурсі отримують подяку від організаторів фестивалю.
Категорія «Teen»
Анна Калайда
MISS ZIRKA | KRAKOW 2020
12 років
м.Лубни, Україна
Категорія «Teen»
Категорія «Little»
Категорія «Little»
Олександра Мiлекiч
1st VICE MISS
5 років
м.Київ, Україна
Категорія: «Little»
Категорія «Little»
Марина Щетініна
1st VICE MISS

5 років
Fashion Club
м.Калинівка, Вінницька область, Україна
Керівники: Олена Дединщук, Марина Вовкогон, Єлизавета Ісмагілова
Категорія: «Little»
Категорія «Little»
Ксенія Ремська
2d VICE MISS

5 років
My Sunny model
м.Первомайськ, Україна
Керівник: Олеся Ротар
Категорія: «Little»
Категорія «Little»
Ярослава Тимощук
3d VICE MISS
6 років
м. Курахове, Україна
Категорія: «Little»
Дайте свою емоційну оцінку цій учасниці
Категорія «Little»
Полина Бондаренко
Міс глядацьких симпатій
5 років
Mdl models
м.Дніпро, Україна
Керівник: Гарнец Яна
Категорія: «Little»
Категорія «Mini»
Категорія «Mini»
Аліса Роженко
1st VICE MISS
7 років
Modeling Chanel Studio
м.Костянтинівка, Донецька обл., Україна
Керівник: Олена-Єлизавета Кірієнко
Категорія: «Mini»
Категорія «Mini»
Злата Шулак
2d VICE MISS
8 років
Fashion Club
м.Дрогобич, Україна
Категорія: «Mini»
Категорія «Mini»
Аліса Варчук
2d VICE MISS
9 років
Fashion Club
м.Калинівка, Вінницька область, Україна
Керівники: Олена Дединщук, Марина Вовкогон, Єлизавета Ісмагілова
Категорія: «Mini»
Категорія «Mini»
Аріана Кілімніченко
3d VICE MISS

8 років
My Sunny model
м.Первомайськ, Україна
Керівник: Олеся Ротар
Категорія: «Mini»
Категорія «Mini»
Аріна Мельнікова
3d VICE MISS
8 років
Fashion Club
м.Калинівка, Вінницька область, Україна
Керівники: Олена Дединщук, Марина Вовкогон, Єлизавета Ісмагілова
Категорія: «Mini»
Категорія «Mini»
Софія Василенко
3d VICE MISS

9 років
м. Дніпро, Україна
Категорія: «Mini»
Категорія «Mini»
Софія Горюк
Міс Артистизм
8 років
Гурток будинку культури села Драчинці
с.Глиниця, Чернівецька область, Україна
Керівник: Октавіан Верстюк
Категорія: «Mini»
Категорія «Mini»
Єлизавета Роженко
Міс глядацьких симпатій
8 років
Modeling Chanel Studio
м.Костянтинівка, Донецька область, Україна
Керівник: Олена-Єлизавета Кірієнко
Категорія: «Mini»
Категорія «Mini»
Крістіна Черниш
Міс Дебют
8 років
Fashion Club
м.Калинівка, Вінницька область, Україна
Керівники: Олена Дединщук, Марина Вовкогон, Єлизавета Ісмагілова
Категорія: «Mini»
Категорія «Mini»
Соня Ротар
Міс Ентузіазм
9 років
My Sunny model
м.Первомайськ, Україна
Керівник: Олеся Ротар
Категорія: «Mini»
Категорія «Mini»
Єлизавета Латун
Міс Цілеспрямованість
9 років
Fashion Club
м.Калинівка, Вінницька область, Україна
Керівники: Олена Дединщук, Марина Вовкогон, Єлизавета Ісмагілова
Категорія: «Mini»
Категорія «Middle»
Категорія «Middle»
Аріна Кірієнко
1st VICE MISS
10 років
Modeling Chanel Studio
м.Костянтинівка, Донецька область, Україна
Керівник: Олена-Єлизавета Кірієнко
Категорія: «Middle»
Категорія «Middle»
Діана Капусевич
2d VICE MISS
11 років
Модельна школа Тетяни Попової
м.Бар, Вінницька область, Україна
Категорія: «Middle»
Категорія «Middle»
Анастасія Дудко
3d VICE MISS
11 років
MDL models
м.Днепр, Україна
Керівник: Яна Гарнец
Категорія: «Middle»
Категорія «Middle»
Мілана Балицька
Міс Позитив
10 років
м.Шостка, Україна
Категорія: «Middle»
Категорія «Middle»
Софія Скиба
Міс Індивідуальність
10 років
Ib-models
м.Кремінна, Україна
Керівник: Наталя Шаповалова
Категорія: «Middle»
Категорія «Middle»
Гавриш Поліна
Міс Чарівність
11 років
Modeling Chanel Studio
м.Костянтинівка, Донецька область, Україна
Керівник: Олена-Єлизавета Кірієнко
Категорія: «Middle»
Категорія «Teen»
Категорія «Teen»
Анна Калайда
MISS ZIRKA | KRAKOW 2020
12 років
м.Лубни, Україна
Категорія «Teen»
Категорія «Teen»
Таисия Сиберия
1st VICE MISS
13 років
@deluxe_models_italy
м. Ачиреале, Сицилия, Италия
Керівник: Татьяна Де Ниннис
Категорія «Teen»
Категорія «Teen»
Валерія Лелеко
2d VICE MISS
13 років
м.Кривий Ріг, Україна
Категорія «Teen»
Категорія «Teen»
Іванна Герасько
3d VICE MISS
12 років
Fashion Club
м.Калинівка, Вінницька область, Україна
Керівники: Олена Дединщук, Марина Вовкогон, Єлизавета Ісмагілова
Категорія: «Teen»
Категорія «Teen»
Белла Підлісна
3d VICE MISS
12 років
Glori School
Україна
Керівник: Аліна Токарева
Категорія: «Teen»
Категорія «Teen»
Валерія Суханова
Міс глядацьких симпатій
12 років
м.Дніпро, Україна
Категорія: «Teen»
Категорія «Teen»
Поліна Оводова
Міс Цілеспрямованість
12 років
Fashion Club
м.Калинівка, Вінницька область, Україна
Керівники: Олена Дединщук, Марина Вовкогон, Єлизавета Ісмагілова
Категорія: «Teen»
Категорія «Teen»
Даніелла Юхименко
Міс Позитив
12 років
Daniela Style
м.Вінниця, Україна
Керівники: Олена Юхименко
Категорія: «Teen»
Категорія «Teen»
Анна Березовська
Міс Амбіційність
12 років
Fashion Club
м.Калинівка, Вінницька область, Україна
Керівники: Олена Дединщук, Марина Вовкогон, Єлизавета Ісмагілова
Категорія: «Teen»
Категорія «Teen»
Юлія Федонюк
Міс Ентузіазм
13 років
Fashion Club
м.Калинівка, Вінницька область, Україна
Керівники: Олена Дединщук, Марина Вовкогон, Єлизавета Ісмагілова
Категорія: «Teen»
Категорія «Young»
Категорія «Young»
Євгенія Тимошенко
1st VICE MISS
14 років
Modeling Chanel Studio
м.Костянтинівка, Донецька область, Україна
Керівник: Олена-Єлизавета Кірієнко
Категорія: «Young»
Категорія «Young»
Станислава Cвердлова
2d VICE MISS
15 років
Modeling Chanel Studio
м.Костянтинівка, Донецька область, Україна
Керівник: Олена-Єлизавета Кірієнко
Категорія: «Young»
Категорія «Young»
Вікторія Крук
3d VICE MISS
14 років
Fashion Club
м.Калинівка, Вінницька область, Україна
Керівники: Олена Дединщук, Марина Вовкогон, Єлизавета Ісмагілова
Категорія: «Young»
Категорія «Boys»
Категорія «Boys»
Михайло Бакун
Містер Позитив
3 роки

м.Новоукраїнка, Кіровоградська область, Україна
Керівник: Віта Бакун
Категорія: «Mini»
Категорія «Boys»
Святослав Капуста
Містер Драйв
7 років
м. Кривий Ріг, Україна
Категорія: «Mini»
Категорія «Boys»
Тимур Роженко
Містер Стильність
10 років
Modeling Chanel Studio
м.Костянтинівка, Донецька обл., Україна
Керівник: Олена-Єлизавета Кірієнко
Категорія: «Young»
ПРИЗИ ДЛЯ УЧАСНИКІВ:
Всі конкурсанти отримають незабутні враження і визнання
  • Діадема для учасниць, корона для переможниць
  • Пам'ятний диплом
  • Друкований буклет із учасницями
  • Сувенірна продукція
  • Розміщення на інтернет-ресурсах ZIRKA
  • Нагородна стрічка (замовляється додатково)
Керівництво ZIRKA
Людмила Алтухова
Фінансовий директор, співзасновник громадської організації "Товариство підтримки талантів ZIRKA"
Сергій Рудаков
Керівник production відділу, співзасновник громадської організації "Товариство підтримки талантів ZIRKA"
ПРО НАС
Громадська організація
"Товариство підтримки талантів ZIRKA"


Наша місія:
• Культурний обмін в межах України з країнами Європи та іншими країнами світу.
• Популяризація народної творчості України за її межами і створення соціальних ініціатив.
• Вивчення культурної спадщини та народних традицій країн Європи та інших країн.
• Підтримка молодих талантів

Наша діяльність:
Ми організовуємо регулярні поїздки українців на відпочинок в різні країни з метою культурного обміну (понад 1500 осіб на рік), а також запрошуємо мешканців інших країн відвідати Україну.

Країни:
- Україна
- Словаччина
- Польща
- Австрія
- Болгарія
- Угорщина