ZIRKA представляє
Онлайн-конкурс у Словаччині
"Різдвяна зірка 2020"

Online súťaž na Slovensku
"Vianočná hviezda 2020"
Міжнародне журі конкурсу
🇷🇸 Словаччина 🇺🇸 США 🇺🇦Україна
🇦🇹Австрія 🇧🇬Болгарія 🇧🇾
Білорусь
Олександр Труш (Словаччина)
лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Завідуючий кафедрою фортепіано в Прешівському музичному коледжі ім.Дезидера Кардоша, м.Прешів, Словаччина
Анна Красовська (США)
хореограф-постановник. Викладач з сучасної хореографії. В минулому - головний хореограф Дніпропетровського державного цирку, викладач хореографії в Ізраїли. Зараз працює у відомих студіях Нью Йорку, США.
Якуб Сурувка (Польща)
музикант, оранжувальник, композитор, переможець міжнародних конкурсів, м.Краків, Польща
Расим Алієв (Австрія)
закінчив Азербайджанську державну консерваторію з класу тромбон. Працював в духовому оркестрі в Польщі, симфонічному оркестрі філармонії Азербайджану, в театрі опери та балету міста Баку. Викладав в дитячих музшколах і музичному училищі міста Баку, зараз викладає та працює у місті Відень, Австрія
Міла Пендичева (Болгарія)
Голова асоціації "Обзор Арт" і фестивальної Фондації "Морско Конче", автор безлічі міжнародних проектів, творчих та освітніх міжнародних програм для молоді, експерт особистого розвитку, м. Плевен, Болгарія
Вячеслав Сікора (Білорусь)
білоруський кінорежисер, актор театру і кіно, художник, втілює свої театральні ідеї з новим баченням п'єс світової драматургії, м. Мінськ, Білорусь.
Профільне журі онлайн-конкурсу
Вокал
Ірина Ємець
магістр музичних мистецтв. Викладач вокалу вищої категорії Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого, м. Київ, Україна
Тетяна Гребенюк
генеральний директор фестивалю «Пісня на Біс». Заслужений працівник культури, поет, композитор, керівник центру естрадної творчості «Біс», м. Дніпро, Україна
Світлана Керенцева
автор, виконавець, директор Міського коммунального закладу культури «Дніпровська дитяча музична школа №13», м. Дніпро, Україна
Юлія Худієнко
викладач кафедри ,,Вокально-хорового мистецтва", голова циклової комісії спеціалізації,, Академічний спів", завідуюча вокальним відділом в муз. школі при академії музики ім. М. ГЛІНКИ, м. Дніпро, Україна
Декоративно-прикладне мистецтво
Інна Максимовська
художниця, мистецтвознавиця, викладачка історії образотворчого мистецтва у ДДХШ №1, м. Дніпро, Україна
Світлана Дорофеєва
викладач криворізького педагогічного інституту, художньо-графічне відділення, викладач ДДХШ №1, м. Дніпро, Україна
Ярослава Цимбал
Київський національний університет технологій та дизайну. Майстер петриківського розпису та розмалювання по дереву. Лауреат міжнародного конкурсу "Печерські Каштани".
Інструментальний жанр
Юрій Біленко
скрипаль, басист, саксофоніст, музичний та художній керівник джаз-оркестру. Аранжувальник, композитор. Лауреат Дніпропетровських, Всесоюзних та Міжнародних фестивалів. Його ім'я занесено до антології Радянського та Українського джазу.
Ярослав Потапов
Викладач Дніпропетровської академії музики, соліст джаз оркестру Dnipro Band
Юлія Худієнко
викладач кафедри ,,Вокально-хорового мистецтва", голова циклової комісії спеціалізації ,,Академічний спів", завідуюча вокальним відділом в муз. школі при академії музики ім. М. ГЛІНКИ.
Театральне мистецтво
Олег Міщук
актор театру і кіно, педагог і режисер Театрально - художнього коледжу
Ірина Сидорова
художній керівник міського Будинку вчителя, викладач Дніпропетровського коледжу культури і мистецтв (сценічний рух, пантоміма).
Вячеслав Сікора (Білорусь)
білоруський кінорежисер, актор театру і кіно, художник, втілює свої театральні ідеї з новим баченням п'єс світової драматургії, м. Мінськ, Білорусь.
Хореографія та циркове мистецтво
Яна Радостєва
заслужений діяч мистецтв України, директор творчої студії "Radosteva Studio", керівник школи Наталії Могилевської м.Дніпро, член журі міжнародних фестивалів в Україні і Болгарії, учасниця телепроектів.
Оксана Воробйова
викладач вищої категорії з народно-сценічного танцю в Дніпропетровському театрально-художньому коледжі. Головний балетмейстер Дніпропетровського державного цирку.
Анна Калиновська
викладач-методист вищої категорії, режисер-постановник. Завідувач відділенням естрадно-циркових дисциплін Дніпропетровського коледжу культури і мистецтв. Голова предметно-цирковий комісіі естрадно-циркових дисциплін, голова художньої ради КЗ "Дніпропетровського коледжу культури і мистецтв "ДОР".
Як проходить конкурс
1
Прийом заявок на участь у фестивалі
До 15 січня 2020 р
Фото робіт або відео виступу надсилаються на пошту [email protected] разом из заявою на участь
2
Оцінка профільного журі
До 1 лютого 2020 р
У кожній номінації три члена журі оцінюють роботи або виступи. По ітогам оцінювання визначаються 1, 2, 3 місце. Результати оцінювання та состав журі можна побачити на сайті до 5 лютого
3
Оцінка міжнародного журі
До 15 лютого 2020 р
Міжнародне журі обирає найкращих учасників серед тих, хто посів 1 місце в кожній номінації. Таким чином визначаються лауреати та Гран-Прі конкурсу. Результати оцінювання можна побачити на сайті до 15 лютого
4
Отримання нагород учасниками
До 25 лютого 2020 р
Отримання призів, нагород та зворотнього зв'язку від членів журі
Номінація
"Театр мод"
Змішана вікова категорія
Театр мод
Студія моделювання етно-одягу "ViVa"
Лауреат І ступеню
м. Соледар, Україна
Номінація: театр мод
Керівник: Олена Атрощенко, Тетяна Гордієнко
Змішана вікова категорія
Номінація
"Театральне мистецтво"
Молодша дитяча вікова категорія
Акторська майстерність
Марта Шрай
III місце
Театральна студія "Промінчики"
м. Рожище, Україна
Номінація: акторська майстерність
Керівник: Наталія Марценюк
Молодша дитяча вікова категорія
Середня дитяча вікова категорія
Акторська майстерність
Олександра Григорчук
II місце
Дитячий театральний колектив "Апельсин"
м. Тернівка, Україна
Номінація: акторська майстерність
Керівник: Оксана Сгібнєва
Середня дитяча вікова категорія
Змішана вікова категорія
Акторська майстерність
Дитячий театральний колектив "Апельсин"
II місце
м. Тернівка, Україна
Номінація: акторська майстерність
Керівник: Оксана Сгібнєва
Змішана вікова категорія
Акторська майстерність
Народний художній колектив театр-студія "БЕМС"
Лауреат І ступеню
м. Вільнянськ, Україна
Номінація: хореографія
Керівник: Світлана Демиденко, Кривогуз Вікторія
Змішана вікова категорія
Номінація
"Циркове мистецтво"
Середня дитяча вікова категорія
Циркове мистецтво
Анастасія Чепурна
Гран прі
Школа Євгенії Крестьяннікової
м. Дніпро, Україна
Номінація: циркове мистецтво
Керівник: Євгенія Крестьяннікова
Середня дитяча вікова категорія
Номінація
"Інструментальний жанр"
Молодша дитяча вікова категорія
Інструментальний жанр
Кирило Гладкий
I місце
ДМШ 5 ім. Римського-Корсакова
м. Харків, Україна
Номінація: інструментальний жанр
Керівник: Ходінов Олексій
Молодша дитяча вікова категорія
Інструментальний жанр
Єлизавета Циркіна та Нихат Хаммедов
І місце
ДМШ № 5 ім. Римського-Корсакова
м. Харків, Україна
Номінація: інструментальний жанр
Керівник: Наталія Пашкова
Молодша дитяча вікова категорія
Середня дитяча вікова категорія
Інструментальний жанр
Владислава Воронкова
III місце
П`ятихатська районна дитяча школа мистецтв
м. П`ятихатки, Україна
Номінація: інструментальний жанр
Керівник: Тетяна Кліопа
Середня дитяча вікова категорія
Інструментальний жанр
Данііл Никифоренко, Уляна Воробйова
II місце
Дніпровська дитяча музична школа №14
м. Дніпро, Україна
Номінація: інструментальний жанр
Керівник: Вікторія Старостіна, Олександр Євсюков, Олександра Жук
Середня дитяча вікова категорія
Старша дитяча вікова категорія
Інструментальний жанр
Світлана Лиманська
III місце
м. Бершадь, Україна
Номінація: інструментальний жанр
Керівник: Крістіна Мураховська
Старша дитяча вікова категорія
Змішана вікова категорія
Інструментальний жанр
Оркестр народних інструментів Маріупольського коледжу мистецтв
Лауреат І ступеня
м. Маріуполь, Україна
Номінація: інструментальний жанр
Керівник: Олена Ледвіжко
Змішана вікова категорія
Номінація
"Хореографія"
Середня дитяча вікова категорія
Танок із гімнастичними елементами
Ксенія Іващенко
ІІ місце
Народний хореографічний колектив «Браво»
м. Дружківка, Україна
Номінація: хореографія
Керівник: Тетяна Петрова
Середня дитяча вікова категорія
Номінація
"Вокал"
Міні-молодша дитяча вікова категорія
Вокал
Вокальний ансамбль "Консонанс"
ІІІ місце
Центр дитячої та юнацької творчості м. Вільнянськ
м. Вільнянськ, Україна
Номінація: вокал
Керівник: Ніна Богуслав
Міні-молодша дитяча вікова категорія
Молодша дитяча вікова категорія
Вокал
Мілана Обміняна
ІІІ місце
м. Дніпро, Україна
Керівник: Інна Робертс
Номінація: вокал
Молодша дитяча вікова категорія
Вокал
Римма Лікар
ІІ місце
КЗ "Путильська музична школа"
смт. Путила, Україна
Номінація: вокал
Керівник: Тетяна Михно
Молодша дитяча вікова категорія
Вокал
Софія Кубишина
ІІ місце
Театр пісні "Аматерас"
м. Дніпро, Україна
Номінація: вокал
Керівник: Бібікова Марина
Молодша дитяча вікова категорія
Вокал
Маргарита Михайлова
ІІІ місце
Театр пісні "Аматерас"
м. Дніпро, Україна
Номінація: вокал
Керівник: Бібікова Марина
Молодша дитяча вікова категорія
Середня дитяча вікова категорія
Вокал
Єлизавета Захарова
ІІ місце
ДДМШ №13
м. Дніпро, Україна
Номінація: вокал
Керівник: Керенцева С.В.
Середня дитяча вікова категорія
Вокал
Кіра Вербова
Гран-прі
м. Збараж, Україна
Номінація: вокал
Керівник: Надія Куліковська
Середня дитяча вікова категорія
Вокал
Ксенія Іващенко
ІІ місце
ДДЮТ м. Джужківка
м. Дружківка, Україна
Номінація: вокал
Керівник: Валентина Ланевська, Алла Корешкова
Середня дитяча вікова категорія
Старша дитяча вікова категорія
Вокал
Валерія Спільна
І місце
Вокальна студія "КВІНТА"
м. Херсон, Україна
Номінація: вокал
Керівник: Фогель Любов
Старша дитяча вікова категорія
Вокал
Єлизавета Криворотько
І місце
Театр пісні "Аматерас"
м. Дніпро, Україна
Номінація: вокал
Керівник: Бібікова Марина
Старша дитяча вікова категорія
Молодіжна дитяча вікова категорія
Вокал
Карина Пасічник
Лауреат І ступеня
м. Бердичів, Україна
Номінація: вокал
Керівник: Олеся Сушко
Молодіжна вікова категорія
Старша вікова категорія
Вокал
Марина Бібікова
І місце
Театр пісні "Аматерас"
м. Дніпро, Україна
Номінація: вокал
Старша вікова категорія
Вокал
Олеся Сушко
Гран-прі
м. Бердичів, Україна
Номінація: вокал
Старша вікова категорія
Змішана вікова категорія
Вокал
Вокальний ансамбль "Консонанс"
ІІ місце
Центр дитячої та юнацької творчості
м. Вільнянськ, Україна
Номінація: вокал
Керівник: Ніна Богуслав
Змішана вікова категорія
Номінація
"Декоративно-прикладне мистецтво"
Міні-молодша дитяча вікова категорія
Декоративно-прикладне мистецтво
Маргарита Никитенко
IІ місце
ДДШМ №4 ім. Бориса Гмирі
м. Дніпро, Україна
Керівник: Ольга Курись
Номінація: декоративно-прикладне мистецтво
Міні-молодша дитяча вікова категорія
Декоративно-прикладне мистецтво
Варвара Щусь
IІ місце
Образотворча студія Тетяни Охріменко
м. Дніпро, Україна
Керівник: Тетяна Охріменко
Номінація: декоративно-прикладне мистецтво
Міні-молодша дитяча вікова категорія
Декоративно-прикладне мистецтво
Ніка Стрілецька
Лауреат І ступеня
Образотворча студія Тетяни Охріменко
м. Дніпро, Україна
Керівник: Тетяна Охріменко
Номінація: декоративно-прикладне мистецтво
Міні-молодша дитяча вікова категорія
Декоративно-прикладне мистецтво
Камілла Камрат
Гран-прі
Образотворча студія Тетяни Охріменко
м. Дніпро, Україна
Керівник: Тетяна Охріменко
Номінація: декоративно-прикладне мистецтво
Міні-молодша дитяча вікова категорія
Молодша дитяча вікова категорія
Декоративно-прикладне мистецтво
Дар`я Кутняк
І місце
Ізостудія "Володимирська" при храмі святого Рівноапостольного князя Володимира
м. Дніпро, Україна
Керівник: Юлія Барко
Номінація: декоративно-прикладне мистецтво
Молодша дитяча вікова категорія
Декоративно-прикладне мистецтво
Єлизавета Покотиленко
IІ місце
ДДШМ №4 ім. Бориса Гмирі
м. Дніпро, Україна
Керівник: Юлія Барко
Номінація: декоративно-прикладне мистецтво
Молодша дитяча вікова категорія
Декоративно-прикладне мистецтво
Аріна Ненасіна
IІ місце
ДДШМ №4 ім. Бориса Гмирі
м. Дніпро, Україна
Керівник: Юлія Барко
Номінація: декоративно-прикладне мистецтво
Молодша дитяча вікова категорія
Декоративно-прикладне мистецтво
Аліна Богуславська
Гран-прі
ДДШМ №4 ім. Бориса Гмирі
м. Дніпро, Україна
Керівник: Юлія Барко
Номінація: декоративно-прикладне мистецтво
Молодша дитяча вікова категорія
Декоративно-прикладне мистецтво
Давид Дудукін
IІ місце
ДДШМ №4 ім. Бориса Гмирі
м. Дніпро, Україна
Керівник: Юлія Барко
Номінація: декоративно-прикладне мистецтво
Молодша дитяча вікова категорія
Декоративно-прикладне мистецтво
Мія Маркова
ІIІ місце
Апостолівська школа мистецтв
м. Апостолове, Україна
Номінація: декоративно-прикладне мистецтво
Керівник: Олена Єгай
Молодша дитяча вікова категорія
Декоративно-прикладне мистецтво
Марія Руснак
І місце

м. Добропілля, Україна
Номінація: декоративно-прикладне мистецтво
Керівник: Ганієва Оксана
Молодша дитяча вікова категорія
Декоративно-прикладне мистецтво
Мілана Волкова
І місце
КЗ "Центр дитячої та юнацької творчості №1 Харківської міської ради"
м. Харків, Україна
Номінація: декоративно-прикладне мистецтво
Керівник: Тетяна Воробйова
Молодша дитяча вікова категорія
Декоративно-прикладне мистецтво
Римма Лікар
І місце
КЗ "Путильська художня школа"
смт. Путила, Україна
Номінація: декоративно-прикладне мистецтво
Керівник: Марія Лікар
Молодша дитяча вікова категорія
Декоративно-прикладне мистецтво
Марія Обміняна
Лауреат І ступеня
МКЗК "Дніпровська дитяча художня школа №1"
м. Дніпро, Україна
Номінація: декоративно-прикладне мистецтво
Молодша дитяча вікова категорія
Декоративно-прикладне мистецтво
Анастасія Робертс
І місце
Образотворча студія Тетяни Охріменко
м. Дніпро, Україна
Керівник: Тетяна Охріменко
Номінація: декоративно-прикладне мистецтво
Молодша дитяча вікова категорія
Декоративно-прикладне мистецтво
Ганна Пронюткіна
IІ місце
Образотворча студія Тетяни Охріменко
м. Дніпро, Україна
Керівник: Тетяна Охріменко
Номінація: декоративно-прикладне мистецтво
Молодша дитяча вікова категорія
Декоративно-прикладне мистецтво
Дар`я Вакулова
ІІ місце
Образотворча студія Тетяни Охріменко
м. Дніпро, Україна
Керівник: Тетяна Охріменко
Номінація: декоративно-прикладне мистецтво
Молодша дитяча вікова категорія
Декоративно-прикладне мистецтво
Катерина Циганкова
IІ місце
Народний художній колектив "Студія ОМ"
Центр дитячої та юнацької творчості, м. Дружківка
м. Дружківка, Україна
Номінація: декоративно-прикладне мистецтво
Керівник: Вікторія Ал-Джанабі
Молодша дитяча вікова категорія
Декоративно-прикладне мистецтво
Лев Кокорєв
ІIІ місце
"Гармонія" КЗ "Центр дитячої та юнацької творчості №1 Харківської міської ради"
м. Харків, Україна
Номінація: декоративно-прикладне мистецтво
Керівник: Тетяна Воробйова
Молодша дитяча вікова категорія
Декоративно-прикладне мистецтво
Вероніка Баришанська
ІI місце
"Гармонія" КЗ "Центр дитячої та юнацької творчості №1 Харківської міської ради"
м. Харків, Україна
Номінація: декоративно-прикладне мистецтво
Керівник: Тетяна Воробйова
Молодша дитяча вікова категорія
Декоративно-прикладне мистецтво
Валерія Рознатовська
І місце

м. Ізмаїл, Україна
Номінація: декоративно-прикладне мистецтво
Керівник: Наталія Гавліцька
Молодша дитяча вікова категорія
Декоративно-прикладне мистецтво
Варвара Канашевич
ІIІ місце
Арт-студія "Абрикос"
м. Харків, Україна
Номінація: декоративно-прикладне мистецтво
Керівник: Ганна Гладка
Молодша дитяча вікова категорія
Декоративно-прикладне мистецтво
Кіра Пивовар
ІIІ місце
"Гармонія" КЗ "Центр дитячої та юнацької творчості №1 Харківської міської ради"
м. Харків, Україна
Номінація: декоративно-прикладне мистецтво
Керівник: Тетяна Воробйова
Молодша дитяча вікова категорія
Декоративно-прикладне мистецтво
Андрій Карпенко
ІIІ місце

м. Покровськ, Україна
Номінація: декоративно-прикладне мистецтво
Керівник: Яна Вороніна
Молодша дитяча вікова категорія
Середня дитяча вікова категорія
Декоративно-прикладне мистецтво
Надія Кесіора
І місце
Палац дітей та юнацтва
м. Їзмаїл, Україна
Керівник: Наталія Гавліцька
Номінація: декоративно-прикладне мистецтво
Середня дитяча вікова категорія
Декоративно-прикладне мистецтво
Антон Шпорта
ІІ місце
ДДШМ №4 ім. Бориса Гмирі
м. Дніпро, Україна
Керівник: Юлія Барко
Номінація: декоративно-прикладне мистецтво
Середня дитяча вікова категорія
Декоративно-прикладне мистецтво
Марія Корольова
ІІ місце
ДДШМ №4 ім. Бориса Гмирі
м. Дніпро, Україна
Керівник: Юлія Барко
Номінація: декоративно-прикладне мистецтво
Середня дитяча вікова категорія
Декоративно-прикладне мистецтво
Максим Ластовін
І місце
ДДШМ №4 ім. Бориса Гмирі
м. Дніпро, Україна
Керівник: Юлія Барко
Номінація: декоративно-прикладне мистецтво
Середня дитяча вікова категорія
Декоративно-прикладне мистецтво
Владислав Захаров
ІІ місце

м. Ізмаїл, Україна
Номінація: декоративно-прикладне мистецтво
Керівник: Наталія Гавліцька
Середня дитяча вікова категорія
Декоративно-прикладне мистецтво
Зоряна Почебут
ІІІ місце
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Станція юних техників" ДМР
м. Дніпро, Україна
Номінація: декоративно-прикладне мистецтво
Керівник: Євгенія Мантук
Середня дитяча вікова категорія
Декоративно-прикладне мистецтво
Анастасія Головінова
ІІ місце
"Гармонія" КЗ "Центр дитячої та юнацької творчості №1 Харківської міської ради"
м. Харків, Україна
Номінація: декоративно-прикладне мистецтво
Керівник: Тетяна Воробйова
Середня дитяча вікова категорія
Декоративно-прикладне мистецтво
Софія Данець
ІІІ місце
"Гармонія" КЗ "Центр дитячої та юнацької творчості №1 Харківської міської ради"
м. Харків, Україна
Номінація: декоративно-прикладне мистецтво
Керівник: Тетяна Воробйова
Середня дитяча вікова категорія
Декоративно-прикладне мистецтво
Єлизавета Штефан
І місце
Апостолівська школа мистецтв
м. Апостолове, Україна
Номінація: декоративно-прикладне мистецтво
Керівник: Олена Єгай
Середня дитяча вікова категорія
Декоративно-прикладне мистецтво
Катерина Процик
І місце
Апостолівська школа мистецтв
м. Апостолове, Україна
Номінація: декоративно-прикладне мистецтво
Керівник: Олена Єгай
Середня дитяча вікова категорія
Декоративно-прикладне мистецтво
Катерина Трусій
ІІ місце
Апостолівська школа мистецтв
м. Апостолове, Україна
Номінація: декоративно-прикладне мистецтво
Керівник: Олена Єгай
Середня дитяча вікова категорія
Декоративно-прикладне мистецтво
Олександра Куменко
ІІ місце
Апостолівська школа мистецтв
м. Апостолове, Україна
Номінація: декоративно-прикладне мистецтво
Керівник: Олена Єгай
Середня дитяча вікова категорія
Декоративно-прикладне мистецтво
Аліса Ляхова
І місце
м. Добропілля, Україна
Номінація: декоративно-прикладне мистецтво
Керівник: Оксана Ганієва
Середня дитяча вікова категорія
Декоративно-прикладне мистецтво
Марина Авдієнко
ІІІ місце
м. Знам`янка, Україна
Номінація: декоративно-прикладне мистецтво
Керівник: Світлана Цатурян
Середня дитяча вікова категорія
Декоративно-прикладне мистецтво
Юліан Ковальчук
І місце
КЗ "Путильська художня школа"

м. Путила, Україна
Номінація: декоративно-прикладне мистецтво
Керівник: Тарас Ковальчук
Середня дитяча вікова категорія
Декоративно-прикладне мистецтво
Максим Симчіч
І місце
Образотворча студія Тетяни Охріменко
м. Дніпро, Україна
Номінація: декоративно-прикладне мистецтво
Керівник: Тетяна Охріменко
Середня дитяча вікова категорія
Декоративно-прикладне мистецтво
Анна Мещерська
І місце
Студія дизайну "КЗ Центр дитячої творчості м. Тернівка"
м. Тернівка, Україна
Номінація: декоративно-прикладне мистецтво
Керівник: Марина Звегінцева
Середня дитяча вікова категорія
Декоративно-прикладне мистецтво
Дар`я Скрипка
ІІ місце
Студія дизайну "КЗ Центр дитячої творчості м. Тернівка"
м. Тернівка, Україна
Номінація: декоративно-прикладне мистецтво
Керівник: Ольга Уртушева-Жукова
Середня дитяча вікова категорія
Декоративно-прикладне мистецтво
Єлизавета Антонюк
ІІ місце
м. Миколаїв, Україна
Номінація: декоративно-прикладне мистецтво
Керівник: Савенко Інна
Середня дитяча вікова категорія
Декоративно-прикладне мистецтво
Єгор Осипов
ІІІ місце
Арт-студія "Абрикос"
м. Харків, Україна
Номінація: декоративно-прикладне мистецтво
Керівник: Ганна Гладка
Середня дитяча вікова категорія
Декоративно-прикладне мистецтво
Ельвіра Заїка
ІІІ місце
Арт-студія "Абрикос"
м. Харків, Україна
Номінація: декоративно-прикладне мистецтво
Керівник: Ганна Гладка
Середня дитяча вікова категорія
Декоративно-прикладне мистецтво
Катерина Хімченко
ІІІ місце
Арт-студія "Абрикос"
м. Харків, Україна
Номінація: декоративно-прикладне мистецтво
Керівник: Ганна Гладка
Середня дитяча вікова категорія
Декоративно-прикладне мистецтво
Владислав Леонов
ІІ місце
Народний художній колектив "Студія ОМ"
Центр дитячої та юнацької творчості, м. Дружківка
м. Дружківка, Україна
Номінація: декоративно-прикладне мистецтво
Керівник: Вікторія Ал-Джанабі
Средня дитяча вікова категорія
Декоративно-прикладне мистецтво
Діана Ткаченко
І місце
ДДШМ №4 ім. Бориса Гмирі
м. Дніпро, Україна
Керівник: Ольга Курись
Номінація: декоративно-прикладне мистецтво
Середня дитяча вікова категорія
Декоративно-прикладне мистецтво
Анастасія Журавльова
Лауреат І ступеня
м. Маріуполь, Україна
Номінація: декоративно-прикладне мистецтво
Керівник: Любов Макаренко
Середня дитяча вікова категорія
Старша дитяча вікова категорія
Декоративно-прикладне мистецтво
Станіслав Шишкін
ІІІ місце
ДДШМ №4 ім. Бориса Гмирі
м. Дніпро, Україна
Керівник: Юлія Барко
Номінація: декоративно-прикладне мистецтво
Старша дитяча вікова категорія
Декоративно-прикладне мистецтво
Даніл Маліновський
ІІ місце
м. Дніпро, Україна
Номінація: декоративно-прикладне мистецтво
Керівник: Марія Рахманова
Старша дитяча вікова категорія
Декоративно-прикладне мистецтво
Марія Савчук
ІІ місце
КЗ "Путильська художня школа"

м. Путила, Україна
Номінація: декоративно-прикладне мистецтво
Керівник: Катерина Полянчук
Старша дитяча вікова категорія
Декоративно-прикладне мистецтво
Альона Мотренко
ІІ місце
Зразкова студія паперової пластики "Папірус" Будинку творчості дітей та юнацтва м. Українська

м. Українськ, Україна
Номінація: декоративно-прикладне мистецтво
Керівник: Антоніна Немченко
Старша дитяча вікова категорія
Молодіжна вікова категорія
Декоративно-прикладне мистецтво
Олег Дуя
І місце
Палац дітей та юнацтва

м. Їзмаїл, Україна
Номінація: декоративно-прикладне мистецтво
Керівник: Наталія Гавліцька
Молодіжна вікова категорія
Декоративно-прикладне мистецтво
Ілона Меньковська
ІІІ місце
Гурток "Природа і фантазія" Будинку творчості дітей та юнацтва м. Українська

м. Українськ, Україна
Номінація: декоративно-прикладне мистецтво
Керівник: Лілія Некрасова
Молодіжна вікова категорія
Старша вікова категорія
Декоративно-прикладне мистецтво
Марія Поліщук
ІІІ місце
Методист з народної творчості Рожищенського РД Просвіта

м. Рожище, Україна
Номінація: декоративно-прикладне мистецтво
Старша вікова категорія
Декоративно-прикладне мистецтво
Анжеліка Медведєва
І місце

м. Торецьк, Україна
Номінація: декоративно-прикладне мистецтво
Старша вікова категорія
Декоративно-прикладне мистецтво
Галина Мількович
Лауреат І ступеня

м. Самбір, Україна
Номінація: декоративно-прикладне мистецтво
Старша вікова категорія
Декоративно-прикладне мистецтво
Євгенія Мантук
І місце
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Станція юних техників" ДМР
м. Дніпро, Україна
Номінація: декоративно-прикладне мистецтво
Старша вікова категорія
Made on
Tilda