Онлайн-конкурс
"ПАРАД ЗІРОК 2020"
м.Краків, Польща

ПОСТФАКТУМ

Міжнародний інтернет-конкурс в рамках серії фестивалів ZIRKA
в Словаччині, Польщі, Чехії, Австрії, Угорщині, Франції та Україні

Квітень 2020
У квітні 2020 року в Польщі пройшов онлайн-конкурс "ПАРАД ЗІРОК 2020".
У конкурсі взяли участь 655 талантів в 11 номінаціях з 23-х областей України
Конкурсні етапи
1
Оцінка профільного журі
У кожній номінації відповідне профільне журі оцінювали роботи та виступи за 10-бальною шкалою
2
Засідання журі польської фестивальної фондації "Fundacja Widowisk Masowych" в Кракові
Журі мало право:
- присуджувати учасникам 1, 2, 3 місце;
- присуджувати статус "Дипломант"
- не присуджувати ніяких нагород
3
Оцінка міжнародного журі
Міжнародне журі обрало найкращих учасників серед тих, хто посів 1 місце у кожній номінації. Таким чином визначилися лауреати та Гран-Прі конкурсу.
Переможці онлайн-конкурсу
Гран-Прі у номінації "Оригінальний жанр"
Софія Гаврилова, середня дитяча вікова категорія
Центр пісочного мистецтва MS-art,
м. Вінниця, Україна, керівник Світлана Мелобенська

Гран-Прі у номінації "Образотворче мистецтво"
Гайду Ласло, старша вікова категорія
народне творче об'єднання "Митець Верховини"
м. Хуст, Закарпатська область, Україна, керівник Валерій Дьордяк

"Гончар"
Полотно, акрил
"Оголена"
Полотно, акрил
"Скрипаль"
Полотно, акрил
Гран-Прі у номінації "Декоративно-прикладне мистецтво"
Богдан Маліков, середня дитяча вікова категорія, Будинок творчості дітей та юнацтва м. Хуст, Закарпатська область, Україна, керівник Антоніна Немченко
Мандала «Мишка-мальованка»
Кольоровий папір для принтера Робота виконана в техніці «модульне орігамі». Розмір модуля 1/32. Розмір роботи 55х60 см
«Україночка»
Кольоровий папір для принтера Об'ємна робота виконана в техніці «модульне орігамі». Розмір модуля 1/32. Розмір роботи 16х16х50 см
Гран-Прі у номінації "Хореографія"
Народний аматорський ансамбль пісні та танцю «Трембіта»,
молодіжна вікова категорія,
Буковинський державний медичний університет
м. Чернівці, Україна, керівник Валентина Головко


«Буковина – багатонаціональний край»


«Гопак»
Гран-Прі у номінації "Інструментальний жанр"
Денис Бурдейний, середня дитяча вікова категорія,
Вінницька дитяча музична школа №1,
м. Вінниця, Україна, керівник Оксана Новаковська
Гран-Прі у номінації "Інструментальний жанр"
Народний оркестр народних інструментів "Південна рапсодія"
змішана вікова категорія, Миколаївський коледж культури і мистецтв
м. Миколаїв, Україна, керівник Ольга Комінарець


Карл Нільсен - 'Негритянський танець' з сюїти 'Аладін'


Астор Піаццолла "Лібертанго" соло - BIS-QUARTET
Гран-Прі у номінації "Вокал"
Софія Ажипа, середня дитяча вікова категорія
КЗ «Лисичанська дитяча музична школа № 2»
м. Лисичанськ, Луганська область, Україна
керівник Марина Шинкаренко


Єврейська народна пісня «Хава Нагіла»


«Девочка фея» А. Ермолов
Гран-Прі у номінації "Вокал"
Ліана Габрись, середня дитяча вікова категорія
КПМНЗ "Криворізька музична школа 1"
м. Кривий Ріг, Україна, керівник Лариса Андросова


«Дивна квітка»


«В чистім полі»
Гран-Прі у номінації "Вокал"
Галина Охотнік, старша вікова категорія
Школа музики ім.Юлії Писаренко, м. Дніпро, Україна


Дж. Верді, сцена та арія Віолетти з опери "Травіата "


Л. Ардіті "Поцілунок "
Гран-Прі у номінації "Вокал"
Тріо «Козачка» (Інна Карзанова, Олена Сиротюк, Тетяна Школьна),
старша вікова категорія
Національна філармонія України, м. Київ, Україна


Їхали козаченьки


Жайворонок
Гран-Прі у номінації "Вокал"
Камерний хор "FuSion Jazzvox", змішана вікова категорія
м. Одеса, Україна, керівник: Ганна Кондратьєва


Спіричуел «Deep river» (авторська обробка Кондратьєвої Ганни – творчий псевдонім Anna Zigmar)


The Chordettes «Mr. Sandman» (авторська обробка Кондратьєвої Ганни – творчий псевдонім Anna Zigmar)
ЛАУРЕАТИ І СТУПЕНЯ
Хореографія та циркове мистецтво
- Марія Слабодчук, середня дитяча вікова категорія, с. Козацьке, Кіровоградська область, Україна, керівники: Роман Ікальчик, Олена Кохан.
Оригінальний жанр
- Софія Ковальчук, молодша дитяча вікова категорія, м. Вінниця, Україна, керівник Світлана Мелобенська

- Дарія Сирватка, старша дитяча вікова категорія, м. Вінниця, Україна, керівник Світлана Мелобенська

- Катерина Азза, старша вікова категорія, м. Бориспіль, Київська область, Україна
Акторська майстерність
- Юліан Беженар, середня дитяча вікова категорія, м. Новодністровськ, Чернівецька обл., Україна, керівник Альона Беженар

- Дєні Безбородов, старша дитяча вікова категорія, м. Сєвєродонецьк, Луганська область, Україна, керівник Інна Жорнік
Інструментальний жанр
- Фортепіанний дует "Елегія", старша вікова категорія, смт. Чемерівці, Хмельницька область, Україна, керівник Лариса Мазур

- Кіра Вербова, старша дитяча вікова категорія, м. Збараж, Тернопільська область, Україна, керівник Валентина Баришовець

- Ірина Олешко, середня дитяча вікова категорія, м. Новомосковськ, Україна, керівник Інна Мілюкова

- Давид Лютий, молодша дитяча вікова категорія, м. Новомосковськ, Україна, керівник Інна Мілюкова

- Фортепіанний квартет "PianoArt" (Юрчишина Ірина, Безп'ятко Марина, Берьозова Валентина, Байбарза Віта), старша вікова категорія, м. Гнівань, Вінницька область, Україна

- Тимофій Клочко-Шемякін, старша дитяча вікова категорія, смт. Слобожанське, Дніпропетровська область, Україна, керівник Наталія Ільяшевська

- Арсеній Баринов, молодша дитяча вікова категорія, м. Харків, Україна, керівник Наталія Пашкова

- Фортепіанний дует Іванна Демчик та Анастасія Мешко, середня дитяча вікова категорія, м. Іршава, Закарпатська область, Україна, викладачі: Інна Капустей, Ганна Варга

- Софія Ажипа, середня дитяча вікова категорія, м. Лисичанськ, Луганська область, Україна, керівник Марина Шинкаренко

- Ансамбль скрипалів "Мелодія", змішана вікова категорія, м. Полтава, Україна, керівник Світлана Баршак, концертмейстер Юрій Сліпак

- Народний аматорський оркестр народної музики «Струни Прикарпаття», старша вікова категорія, м. Калуш, Івано-Франківська область, Україна, керівник Наталія Кіндюх
Вокал
- Кіра Вербова, старша дитяча вікова категорія, м. Збараж, Тернопільська область, Україна, керівник Надія Куліковська

- Наталія Сиротюк, старша вікова категорія, м. Миколаїв, Україна

- Дарина Лисакова, середня дитяча вікова категорія, м. Краматорськ, Донецька область, Україна, керівник Ольга Бібікова

- Катерина Сердюк, молодіжна вікова категорія, с. Світлогірське, Полтавська область, Україна

- Марія Григор'єва, молодіжна вікова категорія, м. Київ, Україна, концертмейстер Олена Овчаренко-Пєшкова

- Юрій Момотюк, старша вікова категорія, м. Острог, Рівненська область, Україна

- Хоровий колектив "Барви", молодіжна вікова категорія, м. Миколаїв, Україна, керівник Ірина Парфентьєва

- Хор учнів старших класів "Квітка Надії", змішана вікова категорія, смт. Слобожанське, Дніпропетровська область, Україна, керівник Анастасія Сотуленко

- Микола Горбатюк, старша дитяча вікова категорія, м. Запоріжжя, Україна, керівник Марина Мінсафіна, концертмейстер Марина Златова

- Софія Накрийко, середня дитяча вікова категорія, с. Солонка, Львівська область, Україна, керівник Наталія Багрій

- Ірина Омельчук, старша вікова категорія, м. Херсон, Україна, керівник Харіс Ширинський

- Вокальний дует "Dream", молодша дитяча вікова категорія, м. Дніпро, Україна, керівник Галина Охотнік
Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво
- Софія Ілюшик, середня дитяча вікова категорія, смт. Софіївка, Дніпропетровська область, Україна, керівник Віктор Зламан

- Данило Клименко, старша дитяча вікова категорія, смт. Софіївка, Дніпропетровська область, Україна, керівник Віктор Зламан

- Анюта Гречишина, середня дитяча вікова категорія, смт. Нові Санжари, Полтавська область, Україна, керівник Світлана Чорнобай

- Світлана Мількевич, старша дітяча вікова категорія, м. Дніпро, Україна, керівник Лариса Переясловець

- Валерія Рознатовська, молодша дитяча вікова категорія, м. Ізмаїл, Одеська обл., Україна, керівник Наталія Гавліцька

- Анна Прудченко, молодша дитяча вікова категорія, м. Ізмаїл, Одеська обл., Україна, керівник Наталія Гавліцька

- Наталія Жижко, старша вікова категорія, м. Вінниця, Україна

- Людмила Чередниченко, старша вікова категорія, с. Геніївка, Харківська область, Україна

- Валерій Дьордяк, старша вікова категорія, м. Хуст, Закарпатська область, Україна

- Олексадр Шадор, старша вікова категорія , м. Хуст, Закарпатська область, Україна, керівник Валерій Дьордяк

- Марина Звегінцева, старша вікова категорія, м. Тернівка, Дніпропетровська область, Україна

- Ольга Гнидка, молодіжна вікова категорія, м. Снятин, Івано-Франківська область, Україна

І місце
Образотворче мистецтво

  • Мирон Єрьома, молодша дитяча вікова категорія, Universum&Pavlenkoart, м. Харкiв, Україна, керівник: Світлана Павленко
  • Владислав Куліков, старша вікова категорія, м. Дніпро, Україна
  • Лаврентій Гончаренко, молодіжна вікова категорія, клас "Рисунок і живопис" КЗ "Софіївська школа мистецтв", смт. Софіївка, Дніпропетровська область, Україна, викладач: Віктор Зламан
  • Дарина Бандурка, середня вікова категорія, "Декоративний розпис" Центр української культури «Коло калинове» КПНЗ "МПДЮ" ДМР, м. Дніпро, Україна, керівник: Лариса Переясловець
  • Софія Автомонова, середня вікова категорія, м. Дніпро, Україна, керівник: Лариса Переясловець
  • Анна Педорич, старша дитяча вікова категорія, м. Дніпро, Україна, керівник: Лариса Переясловець
  • Олеся Подзолкова, молодша дитяча вікова категорія, , м. Дніпро, Україна, керівник: Лариса Переясловець
  • Єлизавета Антонюк середня вікова категорія м. Миколаїв, Україна Керівник: Інна Савенко
  • Дмитро Андріянов середня вікова категорія Золотівська філія Попаснянської ДШМ м Золоте, Луганська область, Україна Керівник: Олена Вінокурова
  • Назарій Микитенко середня вікова категорія Арт-студія "Ліхтарики" с. Тарасівка, Київська область, Україна Керівник: Поліна Корсун
  • Олександра Мiлекiч міні молодша дитяча вікова категорія м. Київ, Україна Керівник: Свiтлана Костiна
  • Ганна Літвіненко старша вікова категорія смт. Мілове, Луганська область, Україна
  • Сергій Галай старша вікова категорія Член народного творчого об'єднання
    "МИТЕЦЬ ВЕРХОВИНИ" м. Хуст, Закарпатська область, Україна Керівник: Валерій Дьордяк
  • Марія Ковач старша вікова категорія Член народного творчого об'єднання
    "МИТЕЦЬ ВЕРХОВИНИ" м. Хуст, Закарпатська область, Україна Керівник: Валерій Дьордяк
  • Софія Макарова молодша дитяча вікова категорія Художня студія інклюзивної освіти «Диво-птаха» м. Миколаїв, Україна Керівник: Ірина Соколова
  • Микита Грудєв молодіжна вікова категорія м. Кривий Ріг, Україна
  • Ніка Стрілецька міні молодша дитяча вікова категорія Образотворча студія Тетяни Охріменко м. Дніпро, Україна Керівник: Тетяна Охріменко
  • Максим Симчіч середня вікова категорія Образотворча студія Тетяни Охріменко м. Дніпро, Україна Керівник: Тетяна Охріменко
  • Ростислав Козак середня вікова категорія м. Тернопіль, Україна Керівник: Тетяна Козак
  • Людмила Кучеренко старша вікова категорія КЗ «ДМШ» м. Вільногірськ, Дніпропетровська область, Україна Номінація: "Образотворче мистецтво"
  • Олександра Малик середня вікова категорія КЗ «ДМШ» м. Вільногірськ, Дніпропетровська область, Україна Номінація: "Образотворче мистецтво"
  • Анастасія Обелець старша вікова категорія м. Запоріжжя, Україна,


Вокал

  • Владислав Пронькін, старша дитяча вікова категорія, м. Київ, Україна, керівник: Дар'я Біляк
  • Анастасія Галанзовська, старша дитяча вікова категорія, м. Біла Церква, Україна,
  • Народний аматорський вокальний жіночий ансамбль «Соната» старша вікова категорія Чемеровецька дитяча музична школа смт. Чемерівці, Хмельницька область, Україна Керівник: Лідія Харкавлюк
  • Валерія Спільна старша дитяча вікова категорія Вокальна студія «КВІНТА» м. Херсон, Україна Керівник: Любов Фогель
  • Артем Жоян молодша дитяча вікова категорія с Шишківці, Чернівецька область, Україна Керівник: Ольга Мафтуляк
  • Стефані Шандор середня вікова категорія Театр пісні "Аматерас" м. Дніпро, Україна Керівник: Марина Бібікова
  • Аматорський театрально-вокальний колектив «Натхнення» старша вікова категорія Леськівський СБК, Леськівської ОТГ м. Черкаси, Україна Керівник: Олена Сушич
  • Катерина Акулова міні молодша дитяча вікова категорія Школа мистецтв м. Бахмута Керівник: Ольга Богданова
  • Ауріка Криволап середня вікова категорія Чернігівська музична школа №1 імені Стефана Вільконського м. Чернігів, Україна Викладач: Вікторія Сенченко
  • Станіслава Чепак середня вікова категорія смт. Онуфріївка, Кіровоградська область, Україна Керівник: Аліна Науменко
  • Крістіна Облап старша дитяча вікова категорія Черкаський музичний коледж ім. С.С.Гулака-Артемовського м. Звенигородка, Черкаська область, Україна Керівник: Олександра Круглік
  • Поліна Жирна молодша дитяча вікова категорія Вокальна студія «RESONANCE» м. Харків, Україна Викладач: Поліна Фуйор
  • Інна Неживляк молодіжна вікова категорія Уманський обласний музичний коледж імені П.Д. Демуцького м. Умань, Черкаська область, Україна Керівник: Інна Підвашецька
  • Дар'я Куйтуклу середня вікова категорія Великодальницький БК- 1 кв. с.Великий Дальник, Одеська область, Україна Керівник: Олександра Роль
  • Поліна Матейко середня вікова категорія м. Запоріжжя, Україна Керівник: Марина Мінсафіна
  • Вікторія Гроїцька середня вікова категорія зразковий художній колектив Студія дизайну «КЗ Центр дитячої творчості м.Тернівка» м. Тернівка, Дніпропетровська область, Україна Керівник: Марина Звегінцева
  • Олена Норова старша вікова категорія смт Станиця Луганська, Луганська область, Україна
  • Дарія Редько середня вікова категорія КПНЗ Музична школа естетичного виховання Станично-Луганського району с. Валуйське, Луганська область, Україна Керівник: Олена Норова
  • Марія Павлишина молодіжна вікова категорія м. Умань, Черкаська область Керівник: Петро Волошин
  • Гурт "Голос душі" старша вікова категорія м. Чернігів, Україна Керівник: Ольга Швед
  • Марина Бондар молодша дитяча вікова категорія Школа музики ім.Юлії Писаренко м. Дніпро, Україна Керівник: Галина Охотнік




Інструментальний жанр

  • Ансамбль "Tutti", змішана вікова категорія, м. Дніпро, Україна, керівник: Тетяна Швець
  • Владислава Горішна середня вікова категорія Чемеровецька дитяча музична школа смт. Чемерівці, Хмельницька область, Україна Керівник: Віталій Ніколюк Концертмейстер: Лідія Харкавлюк
  • Поліна Коваль молодша дитяча вікова категорія Новомосковська школа естетичного виховання ім. М. Бровченка м. Новомосковськ, Україна Керівник: Інна Мілюкова
  • Ансамбль народних інструментів "Первоцвіт" середня вікова категорія МКЗК "ДДМШ №13" м. Дніпро, Україна Керівник: Інна Папуша
  • Фортепіанний дует Єлизавета Циркіна та Ніхат Хаммедов молодша дитяча вікова категорія ДМШ № 5 ім. Римського- Корсакова м. Харків, Україна Керівник: Наталія Пашкова
  • Іванна Демчик середня вікова категорія Іршавська дитяча школа мистецтв м. Іршава, Закарпатська область, Україна Викладач: Інна Капустей
  • Елізабет Ніколас Конлон молодша дитяча вікова категорія Дитяча школа мистецтв м. Южноукраїнськ, Миколаївська обл.
  • Мілана Обміняна молодша дитяча вікова категорія МКЗК «ДДМШ №9» ДМР м. Дніпро, Україна Керівник: Людмила Козловська
  • Ольга Сокол міні молодша дитяча вікова категорія Нетішинська мистецька школа м. Нетішин, Хмельницька область, Україна Керівник: Вікторія Малахова
  • Бела Підлісна середня вікова категорія м. Кам'янське, Дніпропетровська область, Україна Керівник: Анна Суха
  • Еліна Ковальчук середня вікова категорія Ковельська школа мистецтв м. Ковель, Волинська область, Україна Керівник: Надія Балака
  • Ансамбль народної музики змішана вікова категорія Маріупольський коледж мистецтв м. Маріуполь, Донецька область, Україна Керівник: Вікторія Кіор


Декоративно-прикладне мистецтво

  • Майя Кряж середня вікова категорія КПНЗ ЦПР2 «ПРОЛІСОК» м. Дніпро, Україна Керівник: Вікторія Полонська-Колотило
  • Софія Фуркаленко середня вікова категорія КПНЗ ЦПР2 «ПРОЛІСОК» м. Дніпро, Україна Керівник: Вікторія Полонська-Колотило
  • Алла Ширяева старша дитяча вікова категорія КПНЗ ЦПР2 «ПРОЛІСОК» м. Дніпро, Україна Керівник: Вікторія Полонська-Колотило
  • Ілля Колотило середня вікова категорія КПНЗ ЦПР2 «ПРОЛІСОК» м. Дніпро, Україна Керівник: Вікторія Полонська-Колотило
  • Ганна Скрипка міні молодша дитяча вікова категорія Центр дитячої творчості м. Тернівка, Дніпропетровська область, Україна Керівник: Ольга Уртушева-Жукова
  • Дар'я Поленок середня вікова категорія м. Кривий Ріг,Україна Керівник: Тетяна Гусєва – Ніколаєва
  • Анастасія Аморцит молодша дитяча вікова категорія Гімназія «СОЛОМОН» м.Чернівці, Україна Керівник: Аліна Гамаль
  • Евеліна Морар молодша дитяча вікова категорія Гімназія «СОЛОМОН» м.Чернівці, Україна Керівник: Аліна Гамаль
  • Станіслав Лилик молодша дитяча вікова категорія Кіцманський Будинок дитячої творчості м. Кіцмань, Чернівецька область, Україна Керівник: Олеся Шаргут
  • Олександр Сухарь молодша дитяча вікова категорія Кіцманський Будинок дитячої творчості м. Кіцмань, Чернівецька область, Україна Керівник: Олеся Шаргут
  • Владислав Захаров середня вікова категорія Гурток "Нитяна графіка" Палацу дітей та юнацтва м. Ізмаїл, Одеська область, Україна Керівник: Наталія Гавліцька
  • Надія Кесіора середня вікова категорія Гурток "Нитяна графіка" Палацу дітей та юнацтва м. Ізмаїл, Одеська область, Україна Керівник: Наталія Гавліцька
  • Сона Григорьян старша вікова категорія м. Лисичанськ, Луганська область, Україна
  • Оксана Довжик старша вікова категорія м. Дубровиця, Україна Керівник: Наталія Лясковець
  • Федір Стадник старша дитяча вікова категорія Комунальний заклад "Харківська спеціальна школа № 5" Харківської обласної ради м. Харків, Україна Керівник: Вікторія Лупандіна
  • Володимир Чарушин старша дитяча вікова категорія Комунальний заклад "Харківська спеціальна школа № 5" Харківської обласної ради м. Харків, Україна Керівник: Лідія Єгоренкова
  • Костянтин Водяницький старша дитяча вікова категорія Комунальний заклад "Харківська спеціальна школа № 5" Харківської обласної ради м. Харків, Україна Керівник: Лідія Єгоренкова
  • Катерина Ященко молодіжна вікова категорія Комунальний заклад "Харківська спеціальна школа № 5" Харківської обласної ради м. Харків, Україна Керівник: Вікторія Лупандіна
  • Євгенія Мантук старша вікова категорія м. Дніпро, Україна
  • Алла Кукленко старша вікова категорія Україна, місто Харків


Хореографія

  • Народний художній колектив театр-студія БЕМС змішана вікова категорія м. Вільнянськ, Запорізька область, Україна Керівник: Світлана Демиденко Хореограф: Вікторія Кривогуз
  • Зразковий ансамбль танцю «Шарм» старша дитяча вікова категорія Томашпільський Будинок дитячої творчості смт. Томашпіль, Вінницька область, Україна Керівник: Мирослава Олійник
  • Марія Олійник середня вікова категорія Зразковий ансамбль танцю «Шарм»
    Томашпільський Будинок дитячої творчості смт. Томашпіль, Вінницька область, Україна Керівник: Мирослава Олійник
  • Емілія Салюк середня вікова категорія Студія балету та розтяжки Юлії Бєляєвої м. Миколаїв, Україна Керівник: Юлія Бєляєва
    Народний ансамбль бального танцю «Вернісаж» змішана вікова категорія м. Маріуполь, Донецька область, Україна Керівник: Марина Юшина, Віктор Юшин
  • Дует Володимир Чарушин та Софія Черкашина старша дитяча вікова категорія Комунальний заклад "Харківська спеціальна школа № 5" Харківської обласної ради м. Харків, Україна Керівник: Любов Моісеєва-Літовченко
  • Зразковий ансамбль танцю "Орля" старша дитяча вікова категорія м. Рубіжне, Луганська область, Україна Керівник: Роман Головенко
  • Богдана Болтушенко середня вікова категорія Студія танцю та пластики "ARARIKA" м. Новомосковськ, Україна. Керівник: Алевтина Кароян


Оригінальний жанр

  • Софія Сірак старша дитяча вікова категорія Центр пісочного мистецтва MS-art м. Вінниця, Україна Керівник: Світлана Мелобенська
  • Віра Лащенко молодша дитяча вікова категорія категорія Центр пісочного мистецтва MS-art м. Вінниця, Україна Керівник: Світлана Мелобенська
  • Ілля Грибанов середня вікова категорія Центр пісочного мистецтва MS-art м. Вінниця, Україна Керівник: Світлана Мелобенська
  • Мілана Ковальчук молодша дитяча вікова категорія категорія Центр пісочного мистецтва MS-art м. Вінниця, Україна Керівник: Світлана Мелобенська
  • Софія Філіпович міні молодша дитяча вікова категорія Центр пісочного мистецтва MS-art м. Вінниця, Україна Керівник: Світлана Мелобенська


Театр мод

  • Студія вишивки родини Бірюкових старша вікова категорія м. Лубни, Полтавська область, Україна Керівники: Тамара Бірюкова,
    Людмила Бірюкова
  • Тетяна Павловська старша вікова категорія м. Одеса, Україна
  • Театр костюма "Аліса" змішана вікова категорія Комунальний заклад "Харківська спеціальна школа № 5" Харківської обласної ради м. Харків, Україна Керівник: Любов Моісеєва-Літовченко


Театральне мистецтво

Дитяча театральна студія "Феєрія" змішана вікова категорія смт Хорошів, Житомирська область, Україна Керівник: Ірина Сівінська
ІІ місце
Образотворче мистецтво

  • Світлана Павленко, старша вікова категорія, Universum&Pavlenkoart, м. Харкiв, Україна
  • Анастасія Лабазова, середня вікова категорія, Universum&Pavlenkoart, м. Харкiв, Україна, керівник: Світлана Павленко
  • Аліса Шульга, молодша дитяча вікова категорія, Universum&Pavlenkoart, м. Харкiв, Україна, керівник: Світлана Павленко
  • Владислав Скупейк, старша дитяча вікова категорія, клас "Рисунок і живопис" КЗ "Софіївська школа мистецтв", смт. Софіївка, Дніпропетровська область, Україна, викладач: Віктор Зламан
  • Кіра Мішкіна міні молодша дитяча вікова категорія Золотівська філія Попаснянської ДШМ м Золоте, Луганська область, Україна Керівник: Олена Вінокурова
  • Поліна Козаченко молодша дитяча вікова категорія Золотівська філія Попаснянської ДШМ м Золоте, Луганська область, Україна Керівник: Олена Вінокурова
  • Вікторія Мамренко середня вікова категорія Золотівська філія Попаснянської ДШМ м Золоте, Луганська область, Україна Керівник: Олена Вінокурова
  • Злата Микитенко молодша дитяча вікова категорія Зразкова студія Образотворчого мистецтва "Звичайне диво" с. Тарасівка, Київська область, Україна Керівник: Тетяна Поліщук
  • Марія Обміняна молодша дитяча вікова категорія МКЗК "ДДХШ №1" м. Дніпро, Україна Керівник: Олена Миронова
  • Владислава Мельникова молодіжна вікова категорія м. Хмельницький, Україна
  • Ірина Літвінова старша вікова категорія м. Харків, Україна
  • Ірина Ливинська старша вікова категорія м. Ізмаїл, Одеська область, Україна
  • Іван Жупан старша вікова категорія Член народного творчого об'єднання
    "МИТЕЦЬ ВЕРХОВИНИ" м. Хуст, Закарпатська область, Україна Керівник: Валерій Дьордяк
  • Михайло Пацкан старша вікова категорія Член народного творчого об'єднання
    "МИТЕЦЬ ВЕРХОВИНИ" м. Хуст, Закарпатська область, Україна Керівник: Валерій Дьордяк
  • Варвара Щусь міні молодша дитяча вікова категорія Образотворча студія Тетяни Охріменко м. Дніпро, Україна Керівник: Тетяна Охріменко
  • Анасасія Робертс молодша дитяча вікова категорія Образотворча студія Тетяни Охріменко м. Дніпро, Україна Керівник: Тетяна Охріменко
  • Данько Давид середня вікова категорія Образотворча студія Тетяни Охріменко м. Дніпро, Україна Керівник: Тетяна Охріменко
  • Олександр Алтухов старша вікова категорія м. Дніпро, Україна


Вокал

  • Лідія Войцях, старша вікова категорія, м. Черкаси, Україна
  • Мілана Обміняна молодша дитяча вікова категорія Вокальна студія Інни Робертс м. Дніпро, Україна Керівник: Інна Робертс
  • Софія Ажипа середня вікова категорія Комунальний заклад «Лисичанська дитяча музична школа № 2» м. Лисичанськ, Луганська область, Україна Керівник: Марина Шинкаренко
  • Софія Панова середня вікова категорія Вокальна студія «RESONANCE» м. Харків, Україна Керівник: Світлана Ковальова
  • Крістіна Філічова середня вікова категорія МКЗК "ДДМШ №12" м. Дніпро, Україна Керівник: Світлана Оверчик
  • Марія Мохончук середня вікова категорія КСМНЗ "Василівська ДМШ" м. Василівка, Запорізька область, Україна Керівник: Юлія Бабкова
  • Марія Мельничук молодша дитяча вікова категорія м. Чернівці, Україна Керівник: Марія Білівська
  • Іван Піц старша вікова категорія м. Бориспіль, Київська область, Україна
  • Яна Завгородняя середня вікова категорія м. Павлоград, Дніпропетровська область, Україна Керівник: Тетяна Макарова
  • Тетяна Демеденко молодіжна вікова категорія м. Кропивницький, Україна
  • Єлизавета Глінка середня вікова категорія ЦДЮТ "Сонях" КМР м.Кривий Ріг, Україна Керівник: Лариса Андросова
  • Кіра Кабак молодша дитяча вікова категорія Школа музики ім.Юлії Писаренко м. Дніпро, Україна Керівник: Галина Охотнік
  • Ілля Кірокосян молодша дитяча вікова категорія Школа музики ім.Юлії Писаренко м. Дніпро, Україна Керівник: Галина Охотнік
  • Мілана Помєльнікова міні молодша дитяча вікова категорія Школа музики ім.Юлії Писаренко м. Дніпро, Україна Керівник: Галина Охотнік
  • Вероніка Фельк молодша дитяча вікова категорія Школа музики ім.Юлії Писаренко м. Дніпро, Україна Керівник: Галина Охотнік
  • Анастасія Зуєнко середня вікова категорія Палац культури «Центральний» м. Кривий Ріг, Україна Керівник: Наталія Крімська


Інструментальний жанр

  • Олександр Шипета середня вікова категорія Чемеровецька дитяча музична школа смт. Чемерівці, Хмельницька область, Україна Керівник: Василь Свято
  • Дует Емілія та Андріана Чичинів молодша дитяча вікова категорія Дитяча державна музична школа м. Заліщики, Тернопільська область, Україна Керівники: Назар Матійчук, Олександр Ковбасенко
  • Марина Куцевол старша дитяча вікова категорія Театр пісні "Аматерас" м. Дніпро, Україна Керівник: Марина Бібікова
  • Кіра Переверзєва старша дитяча вікова категорія Театр пісні "Аматерас" м. Дніпро, Україна Керівник: Марина Бібікова
  • Рига Божена старша дитяча вікова категорія Калуська дитяча музична школа м.Калуш, Івано-Франківська область, Україна Викладач: Олеся Франко
  • Марія Обміняна молодша дитяча вікова категорія МКЗК «ДДМШ №9» ДМР м. Дніпро, Україна Керівник: Ірина Муха
  • Наталі Яніцька міні молодша дитяча вікова категорія ДМШ № 1 Керівник: Ірина Коник
  • Мар'ян Гірка старша дитяча вікова категорія м. Самбір, Львівська область, Україна Керівник: Валерія Білик


Декоративно-прикладне мистецтво

  • Анастасія Артамонова середня вікова категорія КПНЗ ЦПР2 «ПРОЛІСОК» м. Дніпро, Україна Керівник: Вікторія Полонська-Колотило
  • Поліна Марченко середня вікова категорія КПНЗ ЦПР2 «ПРОЛІСОК» м. Дніпро, Україна Керівник: Вікторія Полонська-Колотило
  • Ніка та Єва Кулачко міні молодша дитяча вікова категорія ЗОД №2 "Росинка" м. Покровськ, Донецька область, Україна Керівник: Ірина Карпенко
  • Злата Ігнатюк молодша дитяча вікова категорія Гімназія «СОЛОМОН» м.Чернівці, Україна Керівник: Аліна Гамаль
  • Софія Кармазенюк середня вікова категорія Гімназія «СОЛОМОН» м.Чернівці, Україна Керівник: Аліна Гамаль
  • Матвій Лесков молодша дитяча вікова категорія Гімназія «СОЛОМОН» м.Чернівці, Україна Керівник: Аліна Гамаль
  • Мілана Микитюк молодша дитяча вікова категорія Гімназія «СОЛОМОН» м.Чернівці, Україна Керівник: Аліна Гамаль
  • Вероніка Баришанська молодша дитяча вікова категорія Гурток "Гармонія" КЗ "Центр дитячої та юнацької творчості №1 Харківської міської ради" м. Харків, Україна Керівник: Тетяна Воробйова
  • Мілана Волкова молодша дитяча вікова категорія Гурток "Гармонія" КЗ "Центр дитячої та юнацької творчості №1 Харківської міської ради" м. Харків, Україна Керівник: Тетяна Воробйова
  • Лев Кокорєв молодша дитяча вікова категорія Гурток "Гармонія" КЗ "Центр дитячої та юнацької творчості №1 Харківської міської ради" м. Харків, Україна Керівник: Тетяна Воробйова
  • Анжеліка Медведєва старша вікова категорія м.Торецьк, Донецька область, Україна
  • Маргарита Тіточка молодша дитяча вікова категорія Будинок творчості дітей та юнацтва м. Хуст, Закарпатська область, Україна Керівник: Антоніна Немченко
  • Марія Шаталова старша дитяча вікова категорія Комунальний заклад "Харківська спеціальна школа № 5" Харківської обласної ради м. Харків, Україна Керівник: Вікторія Лупандіна
  • Марина Суббота старша вікова категорія смт. Комишуваха, Луганська область, Україна


Хореографія

  • Хореографічний колектив бального танцю «Антураж» середня вікова категорія м. Дніпро, Україна Керівник: Світлана Івашутіна
  • Зразковий ансамбль танцю «Шарм» молодша дитяча вікова категорія Томашпільський Будинок дитячої творчості смт. Томашпіль, Вінницька область, Україна Керівник: Мирослава Олійник
  • Bікторія Шиндерук середня вікова категорія м. Київ, Україна Керівник: Антоніна Дмитренко
  • Дар'я Кириченко середня вікова категорія Студія балету та розтяжки Юлії Бєляєвої м. Миколаїв, Україна Керівник: Юлія Бєляєва
  • Емілія Салюк та Дар'я Кириченко середня вікова категорія Студія балету та розтяжки Юлії Бєляєвої м. Миколаїв, Україна Керівник: Юлія Бєляєва
  • Софія Білоус, Поліна Крашеніннікова та Софія Макарова молодша дитяча вікова категорія Студія балету та розтяжки Юлії Бєляєвої м. Миколаїв, Україна Керівник: Юлія Бєляєва
  • Хореографічний колектив "Мозаїка" середня вікова категорія Будинок дитячої та юнацької творчості смт Сосниця, Чернігівська область, Україна Керівник: Юлія Ліпська
  • Марія Мохончук середня вікова категорія КСМНЗ "Василівська ДМШ" м. Василівка, Запорізька область, Україна Хореограф: Лос'єва Наталія
  • Хореографічний колектив "Сузір'я" старша дитяча вікова категорія м. Новоукраїнка, Кіровоградська область, Україна Керівник: Леся Талько
  • Катерина Лапонова молодша дитяча вікова категорія м.Запоріжжя, Україна Керівники: Еліна Воскресенська, Мадіна Кононенко


Акторська майстерність

  • Дар'я Нестеренко старша дитяча вікова категорія Новомихайлівський сільський центр естетичного виховання с. Новомихайлівка, Донецька область, Україна Керівники: Ганна Волошина, Валентина Жильцова
  • Елізабет Ніколас Конлон молодша дитяча вікова категорія Дитячий фітнес "Fitness stars" м. Южноукраїнськ, Миколаївська область,Україна Керівник: Інна Конлон
  • Катерина Польська молодіжна вікова категорія театральна студія «КЛАС» Будинку дитячої творчості Кремінської районної ради при Кремінській школі-гімназії м. Кремінна, Луганська область, Україна Керівник: Лідія Щолок
  • Дует Вікторія Степанова Дмитро Алпатов старша дитяча вікова категорія театральна студія «КЛАС» Будинку дитячої творчості Кремінської районної ради при Кремінській школі-гімназії м. Кремінна, Луганська область, Україна Керівник: Лідія Щолок
  • Театральна студія "Клас" змішана вікова категорія Будинку дитячої творчості Кремінської районної ради при Кремінській школі-гімназії м. Кремінна, Луганська область, Україна Керівник: Лідія Щолок


Оригінальний жанр

  • Вероніка Швець старша дитяча вікова категорія Центр пісочного мистецтва MS-art м. Вінниця, Україна Керівник: Світлана Мелобенська
  • Анастасія Продеус середня вікова категорія Центр пісочного мистецтва MS-art м. Вінниця, Україна Керівник: Світлана Мелобенська
  • Анна Подлєснова молодша дитяча вікова категорія Центр пісочного мистецтва MS-art м. Вінниця, Україна Керівник: Світлана Мелобенська
  • Владислава Грибанова молодша дитяча вікова категорія Центр пісочного мистецтва MS-art м. Вінниця, Україна Керівник: Світлана Мелобенська
  • Юлія Сотська середня вікова категорія Центр пісочного мистецтва MS-art м. Вінниця, Україна Керівник: Світлана Мелобенська
ІІІ місце
Образотворче мистецтво

  • Анна Горбунова, старша дитяча вікова категорія, м. Дніпро, Україна, керівник: Ірина Шестак
Вокал

  • Анна Костюченко міні молодша дитяча вікова категорія Театр пісні "Аматерас" м. Дніпро, Україна Керівник: Марина Бібікова
  • Софія Малапура міні молодша дитяча вікова категорія м. Бахмут, Донецька область, Україна Керівник: Лілія Дергаусова
  • Давид Борзилов міні молодша дитяча вікова категорія Студія вокалу "Резонанс" м. Харків, Україна Керівник: Світлана Ковальова
  • Валерія Грач молодша дитяча вікова категорія Вокальна студія «RESONANCE» м. Харків, Україна Керівник: Світлана Ковальова
  • Єлизавета Плоскіна молодша дитяча вікова категорія Школа музики ім.Юлії Писаренко м. Дніпро, Україна Керівник: Галина Охотнік
  • Вадим Цибульник міні молодша дитяча вікова категорія Школа музики ім.Юлії Писаренко м. Дніпро, Україна Керівник: Галина Охотнік
  • Ярослав Цибульник середня вікова категорія Школа музики ім.Юлії Писаренко м. Дніпро, Україна Керівник: Галина Охотнік
  • Юнія Шерстюк міні молодша дитяча вікова категорія Школа музики ім.Юлії Писаренко м. Дніпро, Україна Керівник: Галина Охотнік


Інструментальний жанр

  • Анюта Гречишина, середня вікова категорія, смт. Нові Санжари, Полтавська область, Україна, керівники: Валентина Трохимчук, Василь Болтушенков
  • Олександра Коробчук середня вікова категорія Чемеровецька дитяча музична школа смт. Чемерівці, Хмельницька область, Україна Керівник: Лідія Харкавлюк
  • Еріка Горзов середня вікова категорія Приборжавська ДШМ с. Приборжавське, Закарпатська область, Україна Викладач: Олена Фущич
  • Оксана Сотнікова старша вікова категорія м. Харків, Україна,


Декоративно-прикладне мистецтво

  • Тетяна Трофімова середня вікова категорія КПНЗ ЦПР2 «ПРОЛІСОК» м. Дніпро, Україна Керівник: Вікторія Полонська-Колотило
  • Марія Романенкова молодша дитяча вікова категорія КПНЗ ЦПР2 «ПРОЛІСОК» м. Дніпро, Україна Керівник: Вікторія Полонська-Колотило
  • Євгенія Голенко молодша дитяча вікова категорія КПНЗ ЦПР2 «ПРОЛІСОК» м. Дніпро, Україна Керівник: Вікторія Полонська-Колотило
  • Софія Пісарева молодша дитяча вікова категорія Гімназія «СОЛОМОН» м.Чернівці, Україна Керівник: Аліна Гамаль
  • Анна Мороз середня вікова категорія Гімназія «СОЛОМОН» м.Чернівці, Україна Керівник: Аліна Гамаль
  • Анастасія Головінова середня вікова категорія Гурток "Гармонія" КЗ "Центр дитячої та юнацької творчості №1 Харківської міської ради" м. Харків, Україна Керівник: Тетяна Воробйова
  • Софія Данець середня вікова категорія Гурток "Гармонія" КЗ "Центр дитячої та юнацької творчості №1 Харківської міської ради" м. Харків, Україна Керівник: Тетяна Воробйова
  • Денис Садовничий середня вікова категорія Комунальний заклад "Харківська спеціальна школа № 5" Харківської обласної ради м. Харків, Україна Керівник: Наталія Кравченко


Хореографія

  • Поліна Крашеніннікова молодша дитяча вікова категорія Студія балету та розтяжки Юлії Бєляєвої м. Миколаїв, Україна Керівник: Юлія Бєляєва
  • «Народний художній колектив» Ансамбль сучасного танцю «Ритм» молодша дитяча вікова категорія Керівники: Тамара Балтакова, Злата Балтакова


Акторська майстерність

  • Валерія Басараб старша дитяча вікова категорія театральна студія «КЛАС» Будинку дитячої творчості Кремінської районної ради при Кремінській школі-гімназії м. Кремінна, Луганська область, Україна Керівник: Лідія Щолок
Дует Віра Гарькавець Ярослав Тарасов молодіжна вікова категорія театральна студія «КЛАС» Будинку дитячої творчості Кремінської районної ради при Кремінській школі-гімназії м. Кремінна, Луганська область, Україна Керівник: Лідія Щолок
Кожен учасник фестивалю отримав диплом і сувенірну продукцію від ZIRKA
Бажаєте подивитися роботи та виступи учасників?
Переходьте за посиланням https://zirka.life/online-kr2020-res/
та https://zirka.life/online-kr2020-res2/
Головна фестивальна комісія
Фестивальна Фундація Масових Видовищ у
місті Краків, Польща.

Керівник: Надія Мороз-Ольшанська
Надія Мороз-Ольшанська
режисер масових видовищ, президент управління Фундації Масових Видовищ (Польща), директор Міжнародного фестивалю українського театру "Схід-Захід" в Кракові, докторантка Академії Ігнаціанум в Кракові Надія Мороз-Ольшанська, м.Краків, Польща
Міжнародне журі конкурсу
🇵🇱 Польща 🇩🇪 Германія 🇷🇸 Словаччина
🇺🇸 США 🇦🇹 Австрія 🇧🇬 Болгарія 🇧🇾
Білорусь
Валентина Шнітке (Германія)
педагог вищої категорії, психолог, сертифікований арт-терапевт, автор і керівник міжнародного проекту "Софія-шлях до мудрості і самопізнання", керівник Міжнародної школи мудрості «Софія», м. Бремен
Расим Алієв (Австрія)
викладач з класу духових інструментів, м. Відень
Надія Мороз-Ольшанська (Польща)
режисер масових видовищ, президент управління Фундації Масових Видовищ (Польща), директор Міжнародного фестивалю українського театру "Схід-Захід" в Кракові, докторантка Академії Ігнаціанум в Кракові Надія Мороз-Ольшанська, м.Краків
Анна Красовська (США)
хореограф-постановник, викладач сучасної хореографії Анна Красовська, м.Нью-Йорк
Міла Пендичева (Болгарія)
голова асоціації "Обзор Арт" та фестивальної Фондації "Морско Конче", м. Плевен
Вячеслав Сікора (Білорусь)
кінорежисер, актор театру і кіно, художник
м. Мінськ
Профільне журі онлайн-конкурсу
Театральне мистецтво, акторська майстерність
Світлана Порожна
викладач кафедри кіно-і телемистецтва КНУ імені Тараса Шевченка, режисер кіно і телебачення, тренер з риторики. Автор багатьох навчальних посібників, численних наукових статей в галузі екранної педагогіки, режисер різноманітних творчих заходів, концертів, член журі фестивалів, автор та режисер документальних фільмів. Тренер з риторики на радіо. Член Національної спілки журналістів України, м. Київ, Україна
Інна Коновалова
Дипломована ведуча телебачення і радіо (Московський Інститут Телебачення і Радіомовлення Останкіно). Керівник Центру мистецтв Образ, викладач сценічної мови.
Ірина Сидорова
художній керівник міського Будинку вчителя, викладач Дніпропетровського коледжу культури і мистецтв (сценічний рух, пантоміма).
Олег Міщук
актор театру і кіно, педагог і режисер Театрально - художнього коледжу
Вокал
Ірина Ємець
магістр музичних мистецтв. Викладач вокалу вищої категорії Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого, м. Київ, Україна
Тетяна Бабич
Народна артистка України, режисер, сценарист, ведуча всеукраїнських, обласних, міських святкових заходів, концертних програм. Директор- художній керівник Дніпропетровського Будинку органної та камерної музики ( 2011- 2017 р.) Вокалістка родинного дуету "Тетяна + Андрій" Дніпропетровського Будинку органної та камерної музики. Член Колегії управління культури, національностей і релігій Дніпропетровської обласної державної адміністрації
Світлана Керенцева
автор, виконавець, директор Міського комунального закладу культури «Дніпровська дитяча музична школа №13», м. Дніпро, Україна
Юлія Худієнко
викладач кафедри ,,Вокально-хорового мистецтва", голова циклової комісії спеціалізації ,,Академічний спів", завідуюча вокальним відділом в муз. школі при академії музики ім. М. ГЛІНКИ, м. Дніпро, Україна
Тетяна Гребенюк
генеральний директор фестивалю «Пісня на Біс». Заслужений працівник культури, поет, композитор, керівник центру естрадної творчості «Біс». Освіта: викладач академічного та естрадного вокалу, м. Дніпро, Україна
Хореографія та циркове мистецтво
Яна Радостєва
заслужений діяч мистецтв України, директор творчої студії "Radosteva Studio", керівник школи Наталії Могилевської м. Дніпро, член журі міжнародних фестивалів в Україні і Болгарії, учасниця телепроектів.
Оксана Воробйова
Викладач вищої категорії з народно-сценічного танцю в Дніпропетровському театрально-художньому коледжі. Головний балетмейстер Дніпропетровського державного цирку.
Анна Калиновська
Викладач-методист вищої категорії, режисер-постановник. Завідувач відділенням естрадно-циркових дисциплін Дніпропетровського коледжу культури і мистецтв. Голова предметно-цирковий комісії естрадно-циркових дисциплін, голова художньої ради КЗ "Дніпропетровського коледжу культури і мистецтв "ДОР"
Інструментальний жанр
Юрій Біленко
скрипаль, басист, саксофоніст, музичний та художній керівник джаз-оркестру. Аранжувальник, композитор. Лауреат Дніпропетровських, Всесоюзних та Міжнародних фестивалів. Його ім'я занесено до антології Радянського та Українського джазу
Світлана Конопльова
Заступник директора Миколаївського коледжу культури і мистецтв, викладач вищої категорії, викладач-методист, концертмейстер вищої категорії, голова циклової комісії фортепіано, Лауреат міжнародних фестивалів та конкурсів, солістка оркестру народних інструментів. (Освіта - Одеська державна консерваторія ім. А.В. Нежданової).
Ярослав Потапов
Викладач Дніпропетровської академії музики, соліст джаз оркестру Dnipro Band
Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво, оригінальний жанр
Інна Максимовська
художниця, мистецтвознавиця, викладачка історії образотворчого мистецтва у ДДХШ №1, м. Дніпро, Україна
Світлана Дорофеєва
викладач криворізького педагогічного інституту, художньо-графічне відділення, викладач ДДХШ №1, м. Дніпро, Україна
Ярослава Цимбал
Київський національний університет технологій та дизайну. Майстер петриківського розпису та розмалювання по дереву. Лауреат міжнародного конкурсу "Печерські Каштани".
Марія Цимбал
Художник. Магістр Львівської академії мистецтв. Сертифікований Арт-терапевт по роботі з дітьми; Викладач образотворчого мистецтва. Керівник студії прикладного мистецтва Будинку творчості дітей та юнаків.
Тетяна Охріменко
Художник, переможець в номінації «Кращий молодий художник України», увійшла до Золотого фонду нації «Національні лідери України», отримала премію Артіс в номінації «Митець року»
Валентина Шнітке
Педагог вищої категорії, психолог, сертифікований арт-терапевт. Закінчила Педагогічний Університет імені Т.Г.Шевченка. Спеціалізація арт - терапевта в Університеті Драгоманова (Київ), м. Бремен, Германія
Світлана Порожна
викладач кафедри кіно- і телемистецтва КНУ імені Тараса Шевченка, режисер кіно і телебачення, тренер з риторики. Автор багатьох навчальних посібників, численних наукових статей в галузі екранної педагогіки, режисер різноманітних творчих заходів, концертів, член журі фестивалів, автор та режисер документальних фільмів. Тренер з риторики на радіо. Член Національної спілки журналістів України, м. Київ, Україна
ЗАПРОШУЄМО НА ОНЛАЙН-КОНКУРС ТАЛАНТІВ у Бремен
ФЕСТИВАЛЬ-ОНЛАЙН
«Euro Star - 2020»
Бремен, Німеччина

Беріть участь у НАШИХ ФЕСТИВАЛЯХ
заочно або з відвідуванням країни

І тоді за підсумками 2020 року ви зберете колекцію дипломів з різних країн!
"Різдвяна зірка 2020"
Лучки, Словаччина
Завершений
Подивіться, як пройшов фестивальhttps://zirka.life/post-online-sk-2020
3-7 січня
2020 р
"Парад зірок 2020"
Краків, Польща
Завершений
Подивіться, як пройшов фестивальhttps://zirka.life/post-online-kr-2020
15 квітня -
10 травня
2020 р

"Euro Stars 2020"
Бремен (Німеччина)
Триває прийом заявок
Подати заявку
https://zirka.life/online-germany/
Червень 2020 р
"Зоряне літо 2020"
Варна, Несебр, Обзор - Болгарія
від 3300 грн
Липень-серпень 2020 р
"Романтична подорож 2020"
Париж, Франція
Інформація про поїздку - травень 2020 р
- Фестиваль талантів
- Відпочинок та екскурсійна програма
Вересень
2020 р
Будапешт (Угорщина) - Відень (Австрія)
Вартість поїздки від 4300 грн
Жовтень
2020 р
"Усі Зірки Галактики 2020", м Дніпро
VI Міжнародний фестиваль науки, освіти і культури - Інформація про фестиваль буде у травні 2020 р
- Екскурсії, майстер-класи з математики, фізики, хімії для школярів.
- Фестиваль талантів
Листопад
2020 р
ПРО НАС
Громадська організація
"Товариство підтримки талантів ZIRKA"


Наша місія:
• Культурний обмін в межах України з країнами Європи та іншими країнами світу.
• Популяризація народної творчості України за її межами і створення соціальних ініціатив.
• Вивчення культурної спадщини та народних традицій країн Європи та інших країн.
• Підтримка молодих талантів

Наша діяльність:
Ми організовуємо регулярні поїздки українців на відпочинок з метою культурного обміну в різні країни (понад 1500 осіб на рік), а також запрошуємо мешканців інших країн відвідати Україну.

Країни:
- Україна
- Словаччина
- Польща
- Австрія
- Болгарія
- Угорщина
Керівництво ZIRKA
Людмила Алтухова
Фінансовий директор, співзасновник громадської організації "Товариство підтримки талантів ZIRKA"
Сергй Рудаков
Керівник production відділу, співзасновник громадської організації "Товариство підтримки талантів ZIRKA"