Учасники онлайн-фестивалю
ZIRKA «Зоряне ЛІТО - 2020»
Обзор, Болгарія
липень-серпень
Номінація
"Образотворче мистецтво"
КАТЕГОРІЯ ПОЧАТКІВЕЦЬ
Ельвіна Баканова
l місце
Міні молодша дитяча вікова категорія, 4 роки
м. Маріуполь, Донецька область, Україна
Категорія: Початківець
Номінація: Образотворче мистецтво. Малювання
Керівник: Олена Баканова (мати)
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
Вишиваночка
Малювання гуашевими фарбами, візерунка на готовому шаблоні
Соняшник
Малювання гуашевими фарбами за зразком
Квітуча яблуня
Малювання гуашевими фарбами за допомогою вушних паличок

Андрій Карпенко
l місце
Молодша дитяча вікова категорія, 9 років
м. Покровськ, Донецька область, Україна
Категорія: Початківець
Номінація: Образотворче мистецтво. Живопис
Керівник: Вороніна Яна
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
Космічні коти
Олія 30×40
Нічна красуня
Олія 30×40
Боро-Боро рай
Олія 40×30

Діана Скорохід
l місце
Середня дитяча вікова категорія, 10 років
Борщівський будинок дитячої творчості
м. Борщів, Тернопільська область, Україна
Категорія: Початківець
Номінація: Образотворче мистецтво
Керівник: Любов Чайковська
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
Захід сонця над рікою
Живопис, гуаш, формат А3
Дари моря
Живопис, акварельні маркери, формат А3
Русалонька
Живопис, акварельні маркери, формат А4

Уляна Танчук
l місце
Середня дитяча вікова категорія, 12 років
Дитяча художня школа
м. Старокостянтинів, Хмельницька область, Україна
Категорія: Початківець
Номінація: Образотворче мистецтво
Керівник: Ганна Микитівна Стецька
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
Осіннє прядиво
Папір, гуаш, 40*60
Вечір на Івана Купала
Папір, гуаш, 60*40
Ранкова свіжість
Папір, гуаш, 60*40

Софія Гаєвська
ll місце
Середня дитяча вікова категорія, 13 років
Дитяча художня школа
м. Старокостянтинів, Хмельницька область, Україна
Категорія: Початківець
Номінація: Образотворче мистецтво
Керівник: Ганна Микитівна Стецька
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
Блакитна Марфа
Змішана техніка, графіка ,А4
Мавка Лісова
Змішана техніка, графіка, А4
Зустріч Аліси з Кароліною
Змішана техніка, графіка, А4

Анастасія Журавльова
Гран-Прі
Старша дитяча вікова категорія, 14 років
School of art
м. Маріуполь, Донецька область, Україна
Категорія: Початківець
Номінація: Образотворче мистецтво. Живопис
Керівник: Любов Василівна Макаренко
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
" Love"
Oil .60/50
"Family "
50/40 - oil - Моя родина. Я передала характери моєї родини через котів
" Space "
90/60 oil

Наталія Баворовська
ll місце
Молодіжна вікова категорія, 18 років
Університет Короля Данила
м. Івано-Франківськ, Україна
Категорія: Початківець
Номінація: Образотворче мистецтво
Керівник: Наталія Золотарчук, викладач рисунку та живопису
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
"Мелодія мрій"
Акварельний папір , А:2, фарби гуаш
Холодний натюрморт
Акварельний папір, А:3, акварельні фарби
Портрет "Друг"
Креслярський папір , А:2, олівець, вугілля

Анастасія Гречишина
l місце
Молодіжна вікова категорія, 23 роки
м. Київ, Україна
Категорія: Початківець
Номінація: Образотворче мистецтво. Художній живопис
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
"Айдаред"
Олійний живопис, олійні фарби, полотно, 30х40
Захід Сонця
Олійний живопис, олійні фарби, полотно на картоні, 20х30
Весняний світанок
Олійний живопис, олійні фарби, полотно на картоні, 30х20

КАТЕГОРІЯ ВИСХІДНА ЗІРКА (АМАТОР)


Євгенія Федорчук
ll місце
Молодша дитяча вікова категорія, 9 років
Дитяча художня школа
м. Вінниця, Україна
Категорія: Висхідна зірка
Номінація: Образотворче мистецтво. Живопис
Керівник: Лариса Бажанова
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
Зимовий захід сонця
Акрил, двп, А3
Вільний...
Акрил, полотно, А4
Подих літа
Акрил, двп, А3



Софія Богуш
ll місце
Молодша дитяча вікова категорія, 9 років
Навчально виховний комплекс "Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання" Уманської міської ради Черкаської області.
м. Умань, Черкаська область, Україна
Категорія: Висхідна зірка
Номінація: Образотворче мистецтво
Керівник: Майя Світлична
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
Дім моєї мрії
Змішана техніка, А2, папір, гуаш, лінер, декоративний папір
Зима у моєму місті
Живопис, А3, полотно на підрамнику, олія, мастихін, пензлі, лінер, контури
Сім'я
Живопис, А3, папір, гуаш, лінер



Софія Грабович
ll місце
Середня дитяча вікова категорія, 12 років
Черкаська художня школа ім. Нарбутова
м. Черкаси, Україна
Категорія: Висхідна зірка
Номінація: Образотворче мистецтво
Керівник: Лариса Олегівна Мадова
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
Натюрморт в холодній гаммі
Папір, гуаш
Святвечір
Папір, гуаш
Силует (власна робота)
Папір, гуаш



Антон Сторожишин
Лауреат І ступеню
Середня дитяча вікова категорія, 12 років
Дитяча художня школа
м. Старокостянтинів, Хмельницька область, Україна
Категорія: Висхідна зірка
Номінація: Образотворче мистецтво
Керівник: Ганна Стецька
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
Будівництво Запорізької січі
Графіка, гелева ручка, папір, формат A2
Українське село
Графіка, замальовка, простий олівець, папір, формат A4
Посланці добра
Живопис, гуаш, папір, формат A2



Олександр Корицький
l місце
Середня дитяча вікова категорія, 11 років
Тернопільська обласна профспілкова школа мистецтв
м. Тернопіль, Україна
Категорія: Висхідна зірка
Номінація: Образотворче мистецтво
Керівник: Ірина Ігорівна Мадера
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
Подих
власна авторська техніка, акрил, папір А3(29.7х42, 200г\м2)
Роза вітрів
власна авторська техніка, акрил, папір А3(29.7х42, 200г\м2)
Падіння Берлінського муру
власна авторська техніка, акрил, папір А3(29.7х42, 200г\м2)



Анюта Гречишина
l місце
Середня дитяча вікова категорія, 13 років
Новосанжарський Будинок дитячої та юнацької творчості
смт.Нові Санжари, Полтавська область, Україна
Категорія: Висхідна зірка
Номінація: Образотворче мистецтво. Художній живопис
Керівник: Світлана Чорнобай
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
Повен місяць
Живопис, гуаш, А3
Сонячна Сицилія
Живопис, гуаш, А3
Солов'їна пісня
Живопис, гуаш, А3



Микита Грудєв
l місце
Молодіжна вікова категорія, 18 років
м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область, Україна
Категорія: Висхідна зірка
Номінація: Образотворче мистецтво
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
Ангор
Змішана техніка, полотно 30х40
Сходження
Змішана техніка, скло 30х40*Картина виконана в авторській техніці 3D ефект з використанням дзеркала в центрі людини
Аромат троянди
Олія, полотно 45х65

Дора Вальд
l місце
Старша вікова категорія
м. Київ, Україна
Категорія: Висхідна зірка
Номінація: Образотворче мистецтво
Керівник: Олена Бондаренко
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
Цикорій (chicory)
олія, полотно на підрамнику 40х60 (є рамка)
Іриси (irises)
олія, полотно на підрамнику 40х50 (є рамка)
Бузок (lilac)
олія, полотно на підрамнику 40х50 (є рамка)

Ірина Темна
Гран-Прі
Старша вікова категорія
м. Чернігів, Україна
Категорія: Висхідна зірка
Номінація: Образотворче мистецтво
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
"Світанок"
Олійні фарби, пензлики, полотно на підрамнику 50×70
"Світанок над припливом Десни"
Олійні фарби, пензлики, полотно на підрамнику 50×70
"Побачення"
Олійні фарби, пензлики, полотно на підрамнику 60×80

КАТЕГОРІЯ ПРОФЕСІОНАЛ
Юлія Мамрак
l місце
Молодіжна вікова категорія, 23 роки
Creative union "Art treasure", Kaniv city, Ukraine Cherkasy region
м. Новомосковськ, Дніпропетровська область, Україна
Категорія: Професіонал
Номінація: Образотворче мистецтво. Графіка
Керівник: Андрущенко Олена Вікторівна, творчий куратор. Таланова Олена Степанівна, творчий куратор

Учасниця з 1-ю групою інвалідності (ДЦП)

Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
Жонглер
Графіка, папір, кольорові олівці, 60*42 см
Добрий настрій
Графіка, папір, кольорові олівці, 60*42 см
Танок робота
Графіка, папір, кольорові олівці, 60*42 см

Майя Камінська
Гран-Прі
Старша вікова категорія
м. Шепетівка, Хмельницька область, Україна
Категорія: Професіонал
Номінація: Образотворче мистецтво

Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
"Українська душа"
Живопис; полотно, олія; 60×80 см
"Українська красуня"
Живопис; полотно, олія; 60×80 см
"Дідусь за відпочинком"
Живопис; полотно, олія; 60×80 см

Наталія Жижко
Лауреат І ступеню
Старша вікова категорія
м. Вінниця, Україна
Категорія: Професіонал
Номінація: Образотворче мистецтво. Живопис
Керівник: Nataliia Zhyzhko

Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
"Піон"
50/60 полотно.олія 2020рікРобота написана олійними фарбами на полотні
"Білі піони"
36/48 акварельний папір, акварель 2020 рікРобота написана по мокрому та змішаною технікою
"ЗИМОВА КАЗКА"
40/30 полотно, олія 2019рікРобота написана олійними фарбами в авторській техніці

Міжнародне журі конкурсу
FR Франція 🇧🇬 Болгарія 🇩🇪 Німеччина
🇵🇱 Польща 🇺🇸 США 🇦🇹 Австрія
Тетяна Тассін (Франція)
президент Association Vivre l'Instant Present,
м. Версаль, Франція
Міла Пендичева (Болгарія)
голова асоціації "Обзор Арт" та фестивальної Фондації "Морско Конче", м. Плевен
Валентина Шніткер (Німеччина)
педагог вищої категорії, психолог, сертифікований арт-терапевт, автор і керівник міжнародного проекту "Софія-шлях до мудрості і самопізнання", керівник Міжнародної школи мудрості «Софія»,
м. Бремен
Надія Мороз-Ольшанська (Польща)
режисер масових видовищ, президент управління Фундації Масових Видовищ (Польща), директор Міжнародного фестивалю українського театру "Схід-Захід", докторантка Академії Ігнаціанум , м.Краків
Анна Красовська (США)
хореограф-постановник, викладач сучасної хореографії, м.Нью-Йорк
Расим Алієв (Австрія)
викладач з класу духових інструментів, м. Відень

Головна сторінка фестивалю: https://zirka.life/bg-online
Моделі: https://zirka.life/models

Учасники фестивалю

Всі номінації:

Образотворче мистецтво: https://zirka.life/bg2020-online-artist

Декоративно-прикладне мистецтво:
https://zirka.life/bg2020-online-decor

Вокал: https://zirka.life/bg2020-online-vocal

Інструментальний жанр:
https://zirka.life/bg2020-online-instrumental

Театральне мистецтво, акторська майстерність: https://zirka.life/bg2020-online-acting

Хореографія, циркове мистецтво:
https://zirka.life/bg2020-online-dance

Оригінальний жанр: відеокліпи, унікальні люди, кулінарія, пісочна анімація, відеопоезія, інші:
https://zirka.life/bg2020-online-original

Моделі:
https://zirka.life/models1-bg


Часи роботи адміністратора:
Пн-пт 9.00 - 18.00
Субота, неділя - вихідний

+38 067 865 5592
Валентина