Учасники онлайн-фестивалю
ZIRKA «Зоряне ЛІТО - 2020»
Обзор, Болгарія
липень-серпень
Номінація
"Вокал"
Відеоролики. Музичний відеокліп
"Кумоньки"
Гран-Прі
Змішана вікова категорія
Ганно-Требинівський сільський будинок культури
с. Ганно-Требинівка, Кіровоградська область, Україна
Категорія: Початківець
Номінація "Вокал. Кліп"
Керівник: Світлана Мельничук
кліп на авторську пісню "Ганно-Требинівка"
кліп на авторську пісню "Кумоньки, куманці"

Юліана Колесникова
Гран-Прі
Старша дитяча вікова категорія, 14 років
Театр мод Афродіта
м. Харків, Україна
Категорія: Висхідна зірка
Номінація "Вокал. Відеокліп"
Керівник: Яна Бондаренко

"100 відсотків щастя"
КАТЕГОРІЯ ПОЧАТКІВЕЦЬ
Матвій Алєксєєв
ll місце
Молодша дитяча вікова категорія, 7 років
Комунальний заклад "Центр соціальних послуг" Межівської селищної ради
смт. Межова, Межівський район, Дніпропетровска область, Україна
Категорія: Початківець
Номінація: "Естрадний вокал"
Керівник: Валентина Лисенко

"Маленький козак"

Аліса Тихонова
l місце
Молодша дитяча вікова категорія, 8 років
KPNZ DMCH №2 Severodonetsk Ukraine
м. Сєвєродонецьк, Луганська область, Україна
Категорія: Початківець
Номінація "Естрадний вокал"
Керівник: Тетяна Музиченко

Louis Prima "Swing, Swing, Swing"

Анаіт Казарян
ll місце
Молодша дитяча вікова категорія, 8 років
м. Київ, Україна
Категорія: Початківець
Номінація "Вокал"

Софія Присяжненко
Лауреат І ступеню
Середня дитяча вікова категорія, 11 років
м. Миронівка, Київська область, Україна
Категорія: Початківець
Номінація "Естрадний вокал"
Керівник: Оксана Присяжненко

"Змінити все"

Софія Руфф
lll місце
Середня дитяча вікова категорія, 13 років
СКЗПО «Межівський будинок дитячої та юнацької творчості»
смт. Межова, Дніпропетровська область, Україна
Категорія: Початківець
Номінація "Вокал"
Керівник: Світлана Вікторівна Гриценко
Повертайся солдате
Вишиваночка

Христина Шоробура
l місце
Середня дитяча вікова категорія, 12 років
Стрийська дитяча музична школа імені О.Нижанківського
м. Стрий, Львівська область, Україна
Категорія: Початківець
Номінація "Вокал"
Керівник: Михайло Золотуха
"Квітка душа"
"Ой устану ранесенько"

Павло Артюшкін
l місце
Середня дитяча вікова категорія, 10 років
Зразковий аматорський колектив «Вокальна студія «ТАЛІСМАН» Центру гармонійного розвитку дітей та підлітків «Бригантина»
м. Мирноград, Донецька область, Україна
Категорія: Початківець
Номінація "Естрадний вокал"
Керівник: Анна Володимирівна Заєць
"Besame mucho" Консуело Веласкес
"Danse monkey" Tones and I

Марія Павлова
l місце
Середня дитяча вікова категорія, 10 років
Музична школа 10 м. Дніпро
м. Дніпро, Україна
Категорія: Початківець
Номінація "Естрадний вокал"
Керівник: Юлія Юріївна Гаранжа

"Everybody loves somebody"

Євгенія Тишина
l місце
Середня дитяча вікова категорія, 11 років
ШЕМ "Зоряний Дощ"
м. Кам'янське, Дніпропетровська область, Україна
Категорія: Початківець
Номінація "Вокал"
Керівник: Наталія Павлюченко

"Навсегда Никогда" Время и Стекло

Артур Акіменко
lll місце
Середня дитяча вікова категорія, 10 років
Міський будинок культури, BIT+
м. Полтава Україна
Категорія: Початківець
Номінація "Вокал"
Керівник: Світлана Ольховик
"Дивний кіт"
"Ангел і Я"

"Кумоньки"
l місце
Змішана вікова категорія
Ганно-Требинівський сільський будинок культури
с. Ганно-Требинівка, Кіровоградська область, Україна
Категорія: Початківець
Номінація "Вокал. Кліп"
Керівник: Світлана Мельничук
"Котику ходи до мишечки"
"Ой на горі баби жнуть"

КАТЕГОРІЯ ВИСХІДНА ЗІРКА (АМАТОР)
Єва Генова
Гран-Прі
Середня дитяча вікова категорія, 10 років
Костопільський будинок школярів та юнацтва
м. Костопіль, Рівненська область, Україна
Категорія: Висхідна зірка
Номінація "Вокал"
Керівник: Софія Кубашевич

"Мати"

Вікторія Суслова
Лауреат І ступеню
Середня дитяча вікова категорія, 13 років
Костопільський будинок школярів та юнацтва
м. Костопіль, Рівненська область, Україна
Категорія: Висхідна зірка
Номінація "Вокал"
Керівник: Софія Кубашевич

"Unstoppable"

Анна Харіна
lll місце
Середня дитяча вікова категорія, 11 років
Миргородська дитяча музична школа імені А.П. Коломійця
м. Миргород, Полтавська область, Україна
Категорія: Висхідна зірка
Номінація "Вокал"
Керівник: Петро Помарнацький

"Що мене чекає?" саундтрек до м/ф "Моана"

РОСТОК
Гран-прі
Змішана вікова категорія
Дитячий хор воскресної школи храму св. пр. Іони Одеського
м. Одеса, Україна
Категорія: Висхідна зірка
Номінація "Академічний вокал"
Керівник: Олена Володимирівна Литвиненко


"Благовіст"
Пасхальна пісня

Софія Доля
Лауреат І ступеню
Молодіжна вікова категорія, 18 років
Київська муніципальна академія музики ім. Глієра
м. Київ, Україна
Категорія: Висхідна зірка
Номінація "Естрадний вокал"
Керівник: Ірма Гвініашвілі

"Bird set free"

"MaNick"
Лауреат І ступеню
Старша вікова категорія
Радомишльський міський Будинок Культури
м. Радомишль, Житомирська область, Україна
Категорія: Висхідна зірка
Номінація "Вокал"
Керівник: Мар'яна Дацюк

"Поведи мене"

Народне жіноче вокальне тріо "Фора"
Гран-прі
Старша вікова категорія
Радомишльський міський Будинок культури
м. Радомишль, Житомирська область, Україна
Категорія: Висхідна зірка
Номінація "Вокал"
Керівник: Мар'яна Дацюк

"Комбат Маруся"

Дует "Два крила"
l місце
Старша вікова категорія
БК "Енергетик" директор Дубровіна Світлана
м. Українка, Київська область, Україна
Категорія: Висхідна зірка
Номінація "Вокал"
Керівник: Зоя Подгорних

"Два крила"
"Красуня Козачка"

Театрально-вокальний колектив "Натхнення"
l місце
Старша вікова категорія
Цент культури дозвілля та спорту Леськівської ОТГ
с. Леськи, Черкаська область, Україна
Категорія: Висхідна зірка
Номінація "Вокал"
Керівник: Олена Сушич
пісня "А в селі"
пісня "Я просто королева"

КАТЕГОРІЯ ПРОФЕСІОНАЛ
Юлія Ометюх
Лауреат І ступеню
Старша вікова категорія
Ліцей Імені Івана Пулюя
м. Львів, Україна
Категорія: Професіонал
Номінація "Академічний вокал"
Керівник: Надія Семчишин

"Pieta Signore" A.Stradella

Євгеній Радченко
Гран-прі
Старша вікова категорія
Комунальний заклад культури сумської обласної ради - обласна філармонія
м. Суми, Україна
Категорія: Професіонал
Номінація "Вокал"

"Україна" автор Єлишевич Григорій Львович

Міжнародне журі конкурсу
FR Франція 🇧🇬 Болгарія 🇩🇪 Німеччина
🇵🇱 Польща 🇺🇸 США 🇦🇹 Австрія
Тетяна Тассін (Франція)
президент Association Vivre l'Instant Present,
м. Версаль
Міла Пендичева (Болгарія)
голова асоціації "Обзор Арт" та фестивальної Фондації "Морско Конче", м. Плевен
Валентина Шніткер (Німеччина)
педагог вищої категорії, психолог, сертифікований арт-терапевт, автор і керівник міжнародного проекту "Софія-шлях до мудрості і самопізнання", керівник Міжнародної школи мудрості «Софія»,
м. Бремен
Надія Мороз-Ольшанська (Польща)
режисер масових видовищ, президент управління Фундації Масових Видовищ (Польща), директор Міжнародного фестивалю українського театру "Схід-Захід", докторантка Академії Ігнаціанум , м.Краків
Анна Красовська (США)
хореограф-постановник, викладач сучасної хореографії, м.Нью-Йорк
Расим Алієв (Австрія)
викладач з класу духових інструментів, м. Відень

Головна сторінка фестивалю: https://zirka.life/bg-online
Моделі: https://zirka.life/models

Учасники фестивалю

Всі номінації:

Образотворче мистецтво: https://zirka.life/bg2020-online-artist

Декоративно-прикладне мистецтво:
https://zirka.life/bg2020-online-decor

Вокал: https://zirka.life/bg2020-online-vocal

Інструментальний жанр:
https://zirka.life/bg2020-online-instrumental

Театральне мистецтво, акторська майстерність: https://zirka.life/bg2020-online-acting

Хореографія, циркове мистецтво:
https://zirka.life/bg2020-online-dance

Оригінальний жанр: відеокліпи, унікальні люди, кулінарія, пісочна анімація, відеопоезія, інші:
https://zirka.life/bg2020-online-original

Моделі:
https://zirka.life/models1-bg


Часи роботи адміністратора:
Пн-пт 9.00 - 18.00
Субота, неділя - вихідний

+38 067 865 5592,
+38 050 140 55 96
Василина