ФЕСТИВАЛЬ-ОНЛАЙН
«Зірки Версалю - 2020»
м. Версаль, Франція


ПОСТФАКТУМ

Міжнародний інтернет-конкурс у рамках серії фестивалів ZIRKA у Словаччині, Польщі, Німеччині, Австрії, Угорщині, Болгарії, Франції, Греції та Україні
Жовтень 2020
У жовтні 2020 року у Франції пройшов онлайн-фестиваль «Зірки Версалю - 2020»
У фестивалі взяли участь 415 талантів у 13-ти номінаціях з 24-х областей України
Конкурсні етапи
1
Оцінка профільного журі
У кожній номінації відповідне профільне журі оцінювали роботи та виступи за 10-бальною шкалою
2
Засідання журі французької фестивальної комісії
Журі мало право:
- присуджувати учасникам 1, 2, 3 місце;
- присуджувати статус "Дипломант"
- не присуджувати ніяких нагород
3
Оцінка міжнародного журі
Міжнародне журі обрало найкращих учасників серед тих, хто посів 1 місце у кожній номінації. Таким чином визначилися лауреати та Гран-Прі конкурсу.

ОНЛАЙН-КОНКУРСИ В РАМКАХ ФЕСТИВАЛЮ:

Переможці онлайн-фестивалю
Гран-Прі у номінації "Образотворче мистецтво"
Ніка Стрілецька
Міні молодша дитяча вікова категорія, 5 років
м. Дніпро, Україна
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
"Маки"
папір. гуаш 42-60см
Перший зимовий ранок
полотно, акрил 40-50см
Лікар-Янгол охоронець
папір, гуаш 42-60см
Гран-Прі у номінації "Образотворче мистецтво"
Дмитро Андріянов
Середня дитяча вікова категорія
м Золоте, Луганська обл, Україна
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
Париж
малюнок пластиліном, картон, рамка, А5
Ратуша в Івано-Франківську
малюнок пластиліном, картон, рамка, А5
Світанок в горах
малюнок пластиліном, картон, рамка, А4
Гран-Прі у номінації "Образотворче мистецтво"
Анна Самохіна
Середня дитяча вікова категорія
м. Дніпро, Україна
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
,,Лувр,,
папір. гуаш 42-60см
,,Натюрморт,,
папір, акварель, гелева ручка
,,пейзаж,,
папір, гуаш 42-60см
Гран-Прі у номінації "Образотворче мистецтво"
Євгенія Бєлашева
Середня дитяча вікова категорія
м. Київ, Україна
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
Образи Греції в архітектурі Києва
графіка, папір, акварель та туш ,67 см на 89 см
Млин
Полотно ,акрил 70 см на 50 см
Київ
Полотно ,акрил ,60 на 60 см
Гран-Прі у номінації "Образотворче мистецтво"
Олена Кутецька
Молодіжна вікова категорія
с. Скалева, Кіровоградська область, Україна
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
Натюрморт з гарбузом
графіка, гелева ручка, папір 50*60
Натюрморт з фізалісом
декоративний живопис, папір, гуаш, 50*60
Сонечко сідає
графіка, папір, пастель, 50*70
Гран-Прі у номінації "Образотворче мистецтво"
Надія Павлова
Старша вікова категорія
м. Обухів Київська область, Україна
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
Ромашкове поле
полотно, олія, 60х100
Оазис
полотно, олія, 60х80
Захід сонця
полотно, олія, 50х60
Гран-Прі у номінації "Образотворче мистецтво"
Тетяна Охріменко
Старша вікова категорія
м. Дніпро, Україна
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
,Митрополит,,
полотно, олія 100-80см
,,В день народження,,
полотно, олія 120-100см
,,Осіння пора,,
полотно ,олія 120-100см
Гран-Прі у номінації "Образотворче мистецтво"
Галина Суарес Суарес
Старша вікова категорія
м. Кривий Ріг, Україна
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
Містична краса
Робота 60/80 см, живопис (полотно, олія)
Прийшла до тебе місячною стежкою..
Робота 50/70 см, живопис (полотно, олія)
Десь там заблукала ніжність ...
Робота 50/80 см, живопис (полотно, олія)
Гран-Прі у номінації "Декоративно-прикладне мистецтво"
Валерія Рознатовська
Молодша дитяча вікова категорія, 9 років
м. Ізмаїл, Одеська область, Україна
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
Маяк
Змішана техніка ізонить, прошивка неба кольоровими нитками ірис на картоні і стрінг-арт-на цвяхах , розмір А-2
Павичі
Техніка ізонить, прошивка кольоровими нитками ірис на картоні , розмір А-3
Ріґ достатку
Техніка ізонить, прошивка кольоровими нитками ірис на картоні , розмір А-3
Гран-Прі у номінації "Декоративно-прикладне мистецтво"
Тетяна Рябка
Молодша дитяча вікова категорія, 9років
м. Добропілля, Україна
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
"Квіткові черевички"
паперопластика, орігамі. Незвичайні квіткові черевички зроблені із звичайних кіндерів і декоровані різними видами паперу (газети, журнали, крафт папір). Метелики і квіти в техніках аплікація і епістиль). В композиції використовували книжкове орігамі
Гран-Прі у номінації "Декоративно-прикладне мистецтво"
Марк Лещенко
Середня дитяча вікова категорія
м. Жмеринка Вінницька область, Україна
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
Ксеноморф (Xenomorph)
Ліплення, скульптурний пластилін, висота 16 см, ширина 13 см
Коваль-II ( Blacksmith-ІІ)
Ліплення, скульптурний пластилін, висота 18 см, ширина 7 см
Чумний лікар (Plague doctor)
Ліплення, скульптурний пластилін, висота 13 см, ширина 8 см
Гран-Прі у номінації "Декоративно-прикладне мистецтво"
Олексій Мар'єта
Старша дитяча вікова категорія
м. Суми, Україна
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
Шарль де Голль - символ свободи Франції
Кругла скульптура, скульптурний пластилін, 76 см х 24 см х 40 см
Пророко-Іллінська церква м.Суми
Кругла скульптура, скульптурний пластилін, 76 см х 45 см х 70 см
Покровська церква м.Суми
Рельєф, скульптурний пластилін, 30 см х 40 см
Гран-Прі у номінації "Декоративно-прикладне мистецтво"
Микола Бойчук
Молодіжна вікова категорія
с. Старі Кути, Косівський район, Івано-Франківська область, Україна
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
Підсвічник Трійця "Світло Вічності "
Столярна та токарна справа, суха різьба, матеріал груша, 45/23 габаритні розміри
Шкатулка "Рух Повітря "
Столярна токарна справа, суха різьба, інкрустація червоного дерева, матеріал груша, розмір 20/20см
Декоративний таріль "Радість Життя"
Токарна справа, матеріал груша , інкрустація червоного дерева, діаметр 42см
Гран-Прі у номінації "Декоративно-прикладне мистецтво"
Наталія Гавліцька
Старша вікова категорія
м. Ізмаїл, Одеська область, Україна
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
"Ізмаїльській Собор"
Змішана техніка. Ізонить- прошивка кольоровими нитками ірис на картоні і стрінг-арт- парк, зроблений на цвяхах. Розмір 60×82
"Осіння мозаїка"
Техніка ізонить, прошивка кольоровими нитками ірис на картоні. Розмір 43×63
"Мадонна"
Техніка стрінг-арт. Заповнення кольоровими нитками ірис на цвяхах. Розмір 80×68
Гран-Прі у номінації "Декоративно-прикладне мистецтво"
Ольга Попіль
Старша вікова категорія
м. Червоноград, Львівська область, Україна
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
"Соняхи"
Малюнок на склі, кольорові лаки, вітражний контур, 22*28
"Бандуристка"
Малюнок на склі, вітражні фарби, вітражний контур, 31*36
"Гуцулочка"
Малюнок на склі, вітражні та акрилові фарби, контур, 24*31
Гран-Прі у номінації "Хореографія та циркове мистецтво"
Народно-художній колектив "Радуга"
Змішана вікова категорія
м. Ізмаїл, Одеська область, Україна
Гран-Прі у номінації "Хореографія та циркове мистецтво"
Зразковий ансамбль танцю "Юність"
Змішана вікова категорія
м. Павлоград, Дніпропетровська обл., Україна
Гран-Прі у номінації "Хореографія та циркове мистецтво"
Марія Беньковська
Середня дитяча вікова категорія
м. Одеса, Україна
Гран-Прі у номінації "Хореографія та циркове мистецтво"
Амелія Ксьондз
Молодша дитяча вікова категорія, 9 років
м. Суми, Україна
Гран-Прі у номінації "Інструментальний жанр"
Михайло Зубенін
Старша дитяча вікова категорія
Харків. Ukraine
Гран-Прі у номінації "Інструментальний жанр"
Катерина Таєр-Ульянова
Старша вікова категорія
м. Рівне, Україна
F.Chopin. Study #12 op.10
F.Chopin, Study #1 op.25
Гран-Прі у номінації "Інструментальний жанр"
Олена Мацелюх
Старша вікова категорія
м. Львів, Україна
Гран-Прі у номінації "Вокал"
Народна капела бандуристок "Ягілка"
Старша дитяча (14 - 17 років) вікова категорія
м. Львів, Україна
Україна - це ти
Десь по світу
Гран-Прі у номінації "Вокал"
Анна Корнійчук
Старша дитяча вікова категорія
м. Сміла, Черкаська область, Україна
Українська народна пісня "Карчата"
Українська пісня "Мати"
Гран-Прі у номінації "Вокал"
Валентина Козак
Молодіжна вікова категорія
м. Вінниця, Україна
"Очі на піску"
"Падав літній дощ"
Гран-Прі у номінації "Вокал"
Зоряна Вовк ZorNica
Старша вікова категорія
м. Тернопіль, Україна
Гран-Прі у номінації "Оригінальний жанр"
Лада Козак
Молодша дитяча вікова категорія, 8 років
м. Вінниця, Україна
Гран-Прі у номінації "Оригінальний жанр"
Mарія Жижко
Середня дитяча вікова категорія
м. Харків , Україна
«Париж»
Чарівна скрипка
Гран-Прі у номінації "Театральне мистецтво"
Анастасія Дімоглова
Молодша дитяча вікова категорія, 8 років
м. Одеса , Україна
Гран-Прі у номінації "Театральне мистецтво"
Зразкова циркова студія «Молодість»
Змішана вікова категорія
м. Полтава, Україна
Переможці онлайн-конкурсу моделей
Категорія "Mini"
Мілана Яловенко
MISS ZIRKA
Les etoiles de Versailles - 2020

4 роки
My sunny model
Южноукраїнськ Миколаївська обл Україна
Керівник: Олеся Ротар
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
Категорія "Children 2"
Мілана Петренко
MISS ZIRKA
Les etoiles de Versailles - 2020
10 років
Odri models
м. Білгород-Дністровський, Одеська область, Україна
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
Категорія "Teen"
Ксенія Пейчева
MISS ZIRKA
Les etoiles de Versailles - 2020

12 років
Затока, Одеська область
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
Категорія «BOYS»
Еміль Присяжнюк
MISTER ZIRKA
Les etoiles de Versailles - 2020
13 років
ARTmodels
місто Рівне Україна
Керівник: Оксана Ігас
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
Учасники з
найкращими фото
Обличчя проекту ZIRKA

Софія Цибуля

Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
Артем Ткаченко

Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
ЛАУРЕАТИ І СТУПЕНЯ
Хореографія та циркове мистецтво
  • Колектив сучасного танцю "Star Kids", змішана вікова категорія 3-8 років, м. Кривий ріг, Дніпропетровська область, Україна, керівник Катерина Чушенкова
  • Ксенія Іващенко, середня дитяча вікова категорія, м. Дружківка, Донецька область, Україна, керівник Тетяна Петрова
  • Red-Star Dance studio, середня дитяча (10 – 13 років) вікова категорія, м. Дніпро, Україна, керівник Максімова Олена
  • Софія Цибуля, середня дитяча вікова категорія, м. Рубіжне, Луганська область, Україна, керівник Діана Кирпякова
  • Колектив сучасного танцю "Star Kids", середня дитяча (10 – 13 років) вікова категорія, м. Кривий ріг, Дніпропетровська область, Україна, керівник Катерина Чушенкова
Оригінальний жанр
  • Ельвіра Проценко, середня дитяча вікова категорія, м. Вінниця, Україна, керівник Світлана Мелобенська
  • Юлія Сотська, середня дитяча вікова категорія, м.Вінниця, Україна, керівник Світлана Мелобенська
Вокал
  • Зразковий хор молодших класів "Веселка", молодша дитяча (7 - 9 років) вікова категорія, м. Кропивницький, Україна, керівник Вікторія Шелабокова
  • Анна Корнійчук, старша дитяча вікова категорія, м. Сміла, Черкаська область, Україна, керівник Олеся Рожкова
  • Ксенія Дорошенко, старша дитяча вікова категорія, м. Київ, Україна, керівник Валентина Лесик
  • Мирослава Стабрин, молодіжна вікова категорія, м. Чернівці, Україна, керівник Олена Зварич, художній керівник - Заслужена артистка України Валентина Головко
  • Вікторія Трохимчук, молодіжна вікова категорія, м. Житомир, Україна, керівник Тетяна Гордєєва
  • Марина Юрченко, молодіжна вікова категорія, м. Харків, Україна, керівник Владислав Алтухов
  • Ірина Рейтаровська, молодіжна вікова категорія, м. Чернівці, Україна, керівник Олена Зварич, художній керівник - Заслужена артистка України Валентина Головко
  • Наталія Зігунова, старша вікова категорія, м. Кам'янка-Дніпровська, Запорізька область, Україна,
Образотворче мистецтво
  • Дар'я Вакулова, молодша дитяча вікова категорія, 7 років, м. Дніпро, Україна, керівник Тетяна Миколаївна Охріменко
  • Софія Гаврилюк, молодша дитяча вікова категорія, 8 років, м. Житомир, Україна, керівник Наталія Жукова
  • Софія Штирхунова, молодша дитяча вікова категорія, 8 років, м. Апостолове, Україна, керівник Єгай Олена Сергіївна
  • Мія Маркова, молодша дитяча вікова категорія, 8 років, м. Апостолове, Україна, керівник Єгай Олена Сергіївна
  • Маруся Дячок, молодша дитяча вікова категорія, 9 років, м. Дніпро, Україна, керівник Барко Юлiя Миколаïвна
  • Уляна Танчук, середня дитяча вікова категорія, м. Старокостянтинів, Хмельницька область, Україна, керівник Ганна Микитівна Стецька
  • Уляна Колесник, середня дитяча вікова категорія, м. Гірське, Луганська область, Україна, керівник Царицанська Світлана Миколаївна
  • Маргарита Чередніченко, середня дитяча вікова категорія, м. Біла Церква, Київська обл., Україна, керівник Олена Яросевич
  • Анюта Гречишина, середня дитяча вікова категорія, м. Нові Санжари, Полтавська область, Україна, керівник Світлана Чорнобай
  • Антон Сторожишин, середня дитяча вікова категорія, м. Старокостянтинів, Хмельницька область, Україна, керівник Ганна Стецька
  • Анна Біліченко, середня дитяча вікова категорія, м. Іллінці, Вінницька область, Україна, керівник Марина Сєрова
  • Ольга Клименко, середня дитяча вікова категорія, м. Дніпро, Україна, керівник Барко Юлiя Миколаïвна
  • Давид Данько, середня дитяча вікова категорія, м. Дніпро, Україна, керівник Барко Юлiя Миколаïвна
  • Анастасія Тєплюк, середня дитяча вікова категорія, м. Апостолове, Україна, керівник Єгай Олена Сергіївна
  • Софія Палій, середня дитяча вікова категорія, м. Добропілля, Донецька область, Україна, керівник А.М.Кімеріна
  • Марина Чернишова, середня дитяча вікова категорія, м. Добропілля, Донецька область, Україна, керівник А.М.Кімеріна
  • Віолета Старовойт, середня дитяча вікова категорія, м. Добропілля, Донецька область, Україна, керівник Ганієва Оксана Ріфкатівна
  • Кирил Григорчук, середня дитяча вікова категорія, м. Добропілля, Донецька область, Україна, керівник Виолетта Владимировна Мазий
  • Anastasia Zhuravlyova, старша дитяча вікова категорія, Mariupol. Ukraine, керівник Макаренко Любов Василівна
  • Євгенія Бацура, старша дитяча вікова категорія, м. Обухів Київська обл. Україна, керівник Лариса Рябченко
  • Тетяна Кравченко, старша дитяча вікова категорія, м. Обухів Київська обл. Україна, керівник Лариса Рябченко
  • Микита Грудєв, молодіжна вікова категорія, м. Харків, Україна
  • Анастасія Алтухова, молодіжна вікова категорія, м. Дніпро, Україна
  • Юлiя Миколаïвна Барко, старша вікова категорія, м. Дніпро, Україна, керівник Барко Юлiя Миколаïвна
  • Світлана Головань, старша вікова категорія, м. Обухів Київська обл. Україна, керівник Лариса Рябченко
  • Майя Камінська, старша вікова категорія, м. Шепетівка Хмельницька обл. Україна
  • Людмила Горбачик, старша вікова категорія, м. Самбір, Львівська обл.,Україна
  • Анна Вітрук, старша вікова категорія, м. Рівне, Україна
  • Інна Пірус-Бершадська, Старша вікова категорія, м. Вінниця Україна
  • Ірина Козак, старша вікова категорія, м. Вінниця, Україна
  • Лариса Рябченко, старша вікова категорія, м. Обухів, Київська обл. Україна
  • Людмила Мовчан, старша вікова категорія, м. Обухів, Київська обл. Україна, керівник Лариса Рябченко
Декоративно-прикладне мистецтво
  • Владислав Захаров, середня дитяча вікова категорія, м. Ізмаїл, Одеська область, Україна, керівник Наталія Олексіївна Гавліцька
  • Софія Шевченко, середня дитяча вікова категорія, м. Ізмаїл, Одеська область, Україна, керівник Наталія Олексіївна Гавліцька
  • Дарина Бандурка, середня дитяча вікова категорія, м. Дніпро, Україна, керівник Лариса Вікторівна Переясловець
  • Маргарита Тіточка, середня дитяча вікова категорія, м. Українськ, Донецька область, Україна, керівник Антоніна Немченко
  • Яна Фідра, середня дитяча вікова категорія, м. Вінниця, Україна, керівник Інна Володимирівна Пірус-Бершадська
  • Діна Соломоненко, старша дитяча вікова категорія, м. Новомосковськ, Дніпропетровська обл., Україна, керівник Головко Марина Михайлівна
  • Світлана Бідна, старша вікова категорія, м. Суми, Україна
  • Олена Чістякова, старша вікова категорія, м. Знам'янка, Кіровоградська область, Україна
  • Ольга Мусіна, старша вікова категорія, м. Царичанка Дніпропетровська область, Україна
Інструментальний жанр
  • Богдан Балабан, середня дитяча вікова категорія, селище Ков'яги, Валківський район, Харківська область, Україна, керівник Євген Сургаєнко
  • Дар'я Шнайдер, старша дитяча вікова категорія, м. Кишинів, Молдова, керівник Людмила Витковская
Тетральне мистецтво, акторська майстерність
  • Тетяна Башкірова, молодша дитяча вікова категорія, 7 років, м. Одеса, Україна, керівник Зоя Володимирівна Акінфієва
  • Зразковий колектив Театральна студія "Веснянка", центр Дитячої та юнацької творчості Моряна, молодша дитяча (7 - 9 років) вікова категорія, м. Одеса, Україна, керівник Зоя Володимирівна Акінфієва
  • Поліна Гоцуєнко, старша дитяча вікова категорія, м. Одеса, Україна, керівник Зоя Володимирівна Акінфієва
  • Театральна Студія "ОнгЪл", старша (більше 25 років) вікова категорія, м. Болград, Одеська обл., Україна, керівник Сніжана Касим
Номінація "Образотворче мистецтво"
І місце
  • Крiстiна Хуторська, міні молодша дитяча вікова категорія, 4 роки, м. Дніпро, Україна, керівник Барко Юлiя Миколаïвна
  • Варвара Щусь, міні молодша дитяча вікова категорія, 5 років, м. Дніпро, Україна, керівник Барко Юлiя Миколаïвна
  • Софія Ущаповська, міні молодша дитяча вікова категорія, 5 років, м. Добропілля, Донецька область, Україна, керівник А.М.Кімеріна
  • Мілана Мальцева, міні молодша дитяча вікова категорія, 6 років, м. Дніпро, Україна, керівник Барко Юлiя Миколаïвна
  • Камілла Камрат, міні молодша дитяча вікова категорія, 6 років, м. Дніпро, Україна, керівник Тетяна Охріменко
  • Ганна Пронюткина, міні молодша дитяча вікова категорія, 6 років, м. Дніпро, Україна, керівник Тетяна Охріменко
  • Данил Варченко, молодша дитяча вікова категорія, 7 років, м. Добропілля, Україна, керівник Виолетта Владимировна Мазий
  • Дар'я Сосюра, молодша дитяча вікова категорія, 7 років, м. Добропілля, Україна, керівник Виолетта Владимировна Мазий
  • Анастасія Щербак, молодша дитяча вікова категорія, 7 років, м. Добропілля, Україна, керівник Виолетта Владимировна Мазий
  • Марія Теслицька, молодша дитяча вікова категорія, 8 років, м. Добропілля, Україна
  • Поліна Капуста, молодша дитяча вікова категорія, 7 років, м. Апостолове, Україна, керівник Єгай Олена Сергіївна
  • Дар'я Сидорова, молодша дитяча вікова категорія, 7 років, м. Дніпро, Україна, керівник Тетяна Миколаївна Охріменко
  • Альона Тимофєєва, молодша дитяча вікова категорія, 7 років, м. Добропілля, Донецька область, Україна, керівник А.М.Кімеріна
  • Поліна Козаченко, молодша дитяча вікова категорія, 8 років, м Золоте, Луганська область, Україна, керівник Олена Вінокурова
  • Маргарита Никитенко, молодша дитяча вікова категорія, 8 років, м. Дніпро, Україна, керівник Ольга Курись
  • Ніколь Іванова, молодша дитяча вікова категорія, 8 років, м. Дніпро, Україна, керівник Ольга Курись
  • Полiна Носнiкова, молодша дитяча вікова категорія, 8 років, м. Дніпро, Україна, керівник Барко Юлiя Миколаïвна
  • Дар'я Бондарчук, молодша дитяча вікова категорія, 8 років, м. Дніпро, Україна, керівник Тетяна Охріменко
  • Анастасія Робертс, молодша дитяча вікова категорія, 8 років, м. Дніпро, Україна, керівник Тетяна Охріменко
  • Уляна Осадча, молодша дитяча вікова категорія, 8 років, м. Добропілля, Донецька область, Україна, керівник А.М.Кімеріна
  • Варвара Калініна, молодша дитяча вікова категорія, 8 років, м. Добропілля, Донецька область, Україна, керівник Виолетта Владимировна Мазий
  • Софія Богуш, молодша дитяча вікова категорія, 9 років, м. Умань, Черкаська область, Україна, керівник Майя Світлична
  • Ксенія Єрмолова, молодша дитяча вікова категорія, 9 років, м. Дніпро, Україна, керівник Курись Ольга
  • Аріна Ненасіна, молодша дитяча вікова категорія, 9 років, м. Дніпро, Україна, керівник Барко Юлiя Миколаïвна
  • Альона Анісімова, молодша дитяча вікова категорія, 9 років, м. Дніпро, Україна, керівник Тетяна Миколаївна Охріменко
  • Дар'я Гайдоба, молодша дитяча вікова категорія, 9 років, м. Добропілля, Донецька область, Україна, керівник Алла Миколаївна Кімеріна
  • Андрій Карпенко, середня дитяча вікова категорія, м. Покровськ, Донецька область, Україна, керівник Яна Вороніна
  • Софія Костенко, середня дитяча вікова категорія, м. Покровськ, Донецька область, Україна, керівник Катерина Козлова
  • Аріна Ярошенко, мередня дитяча вікова категорія, м. Бердянськ, Запорізька область, Україна, керівник Олена Федорівна Стрельчук
  • Діана Скорохід, середня дитяча вікова категорія, м. Борщів, Тернопільська область, Україна, керівник Любов Чайковська
  • Ірина Смірнова, Середня дитяча вікова категорія, м. Вишневе, Київська область, Україна, керівник Віктор Верес
І місце
  • Софія Щербакова, середня дитяча вікова категорія, м Золоте, Луганська обл, Україна, керівник Олена Вінокурова
  • Дарина Дацко, м. Славутич Київська область, Україна, керівник Наталія Галуза
  • Олександр Корицький, середня дитяча вікова категорія, м. Тернопіль, Україна, керівник Ірина Мадера
  • Каріна Стаднік, середня дитяча вікова категорія, м. Дніпро, Україна, керівник Гета Валерія Валеріївна
  • Іван Герасімов, середня дитяча вікова категорія, м. Апостолове, Україна, керівник Єгай Олена Сергіївна
  • Марина Пєнзєва, середня дитяча вікова категорія, м. Апостолове, Україна, керівник Єгай Олена Сергіївна
  • Маргарита Доброгорська, середня дитяча вікова категорія, м. Апостолове, Україна, керівник Єгай Олена Сергіївна
  • Маргарита Доброгорська, середня дитяча вікова категорія, м. Апостолове, Україна, керівник Єгай Олена Сергіївна
  • Дарія Коваленко, середня дитяча вікова категорія, м. Дніпро, Україна, керівник Тетяна Миколаївна Охріменко
  • Дарина Кримська, середня дитяча вікова категорія, м. Суми, Україна, керівник Любов Анатоліївна Бєлінська
  • Марина Броваренко, середня дитяча вікова категорія, м. Добропілля, Донецька область, Україна, керівник А.М.Кімеріна
  • Марія Древаль, середня дитяча вікова категорія, м. Добропілля, Донецька область, Україна, керівник А.М.Кімеріна
  • Валентина Кальніна, середня дитяча вікова категорія, м. Добропілля, Донецька область, Україна, керівник А.М.Кімеріна
  • Вадим Слєсарєв, середня дитяча вікова категорія, м. Добропілля, Донецька область, Україна, керівник А.М.Кімеріна
  • Олександра Шевченко, середня дитяча вікова категорія, м. Добропілля, Донецька область, Україна, керівник А.М.Кімеріна
  • Віталіна Шароглазова, середня дитяча вікова категорія, м. Добропілля, Україна, керівник Виолетта Владимировна Мазий
  • Андрій Тангірберганов, середня дитяча вікова категорія, м. Добропілля, Україна, керівник Виолетта Владимировна Мазий
  • Дар'я Іванів, середня дитяча вікова категорія, м. Київ, Україна, керівник Наталія Кирилюк
  • Юлія Башта, середня дитяча вікова категорія, м. Добропілля, Україна
  • Наталія Торгачова, середня дитяча вікова категорія, м. Суми, Україна, керівник Любов Бєлінська
  • Вікторія Горб, середня дитяча вікова категорія, м. Вільногірськ, Україна, керівник Людмила Юріївна Кучеренко
  • Анастасія Ломакіна, старша дитяча вікова категорія, м. Вільногірськ, Україна, керівник Людмила Юріївна Кучеренко
  • Юлія Мамрак, молодіжна вікова категорія, м. Новомосковськ, Дніпропетровська обл., Україна, керівники Таланова Олена Степанівна, Андрущенко Олена
  • Антон Рябченко, молодіжна вікова категорія, м. Обухів Київська обл. Україна, керівник Лариса Рябченко
  • Анастасія Гречишина, молодіжна вікова категорія, м. Київ. Україна
І місце
  • Софія Вадимівна Ілюшик, м. Софіївка, Дніпропетровська область, Україна, керівник Наталя Стецюк
  • Єлизавета Антонюк, старша дитяча вікова категорія, смт. Воскресенське, Миколаївська область, Україна, керівник Інна Савенко
  • Анна Кашкова, старша дитяча вікова категорія, м. Маріуполь, Донецька область, Украіна, керівник
  • Анастасія Станіславівна Собко, м. Софіївка, Дніпропетровська область, Україна, керівник Наталя Стецюк
  • Наталія Баворовська, молодіжна вікова категорія, м. Івано-Франківськ, Україна, керівники Галина Кухар - викладач шрифтів та макетування. Мирослав Іванович Луцький - ректор Університету Короля Данила
  • Світлана Сніжко, старша вікова категорія, м. Київ, Україна
  • Даніл Маліновський, старша дитяча вікова категорія, м. Дніпро, Україна, керівник Рахманова Марiя Борисiвна
  • Дора Вальд, старша вікова категорія, м. Київ, Україна, керівник Олена Бондаренко
  • Ольга Галагуз, старша вікова категорія, м. Київ, Україна
  • Ганна Піщанська, старша вікова категорія, м. Добропілля, Донецька обл, Україна, керівник Алла Кімеріна
  • Людмила Юріївна Кучеренко, молодіжна вікова категорія, м. Вільногірськ, Україна
  • Тетяна Слінкіна, старша вікова категорія, с. Сторожниця, Закарпатська область, Україна
ІІ місце
  • Злата Бабич, молодша дитяча вікова категорія, 8 років, м Золоте Луганська обл Україна, керівник Олена Вінокурова, викладач образотворчого відділення
  • Ксенія Маслова, молодша дитяча вікова категорія, 9 років, м. Новоград-Волинський, Житомирська область, Україна, керівник Олена Бондаренко
  • Артем Коломиєць, молодша дитяча вікова категорія, 9 років, м. Золоте, Луганська обл; Україна, керівник Олена Вінокурова
  • Маргарита Гула, молодша дитяча вікова категорія, 7 років, м. Дніпро, Україна, керівник Барко Юлiя Миколаïвна
  • Тетяна Козлова, молодша дитяча вікова категорія, 7 років, м. Дніпро, Україна, керівник Тетяна Миколаївна Охріменко
  • Маргарита Якуб, молодша дитяча вікова категорія, 8 років, м. Дніпро, Україна, керівник Барко Юлiя Миколаïвна
  • Анастасія Богомолова, молодша дитяча вікова категорія, 8 років, м. Апостолове, Україна, керівник Єгай Олена Сергіївна
  • Марія Калашникова, середня дитяча вікова категорія, м. Золоте, Луганська обл, Україна, керівник Олена Вінокурова
  • Андрій Макара, середня дитяча вікова категорія, м. Тернопіль, Україна, керівники Орися Зілінко, Світлана Фугель
  • Кристина Демченко, середня дитяча вікова категорія, м. Дніпро ,Україна, керівник Курись Ольга
  • Ярина Хейлік, середня дитяча вікова категорія, м. Дніпро ,Україна, керівник Курись Ольга
  • Інна Сафонова, середня дитяча вікова категорія, м. Дніпро ,Україна, керівник Курись Ольга
  • Марія Коломіець, середня дитяча вікова категорія, м. Дніпро ,Україна, керівник Курись Ольга
  • Анна Урубкова, середня дитяча вікова категорія, м. Дніпро ,Україна, керівник Курись Ольга
  • Анастасія Могилко, середня дитяча вікова категорія, м. Дніпро ,Україна, керівник Курись Ольга
  • Діана Ткаченко, середня дитяча вікова категорія, м. Дніпро ,Україна, керівник Курись Ольга
  • Софія Харченко, середня дитяча вікова категорія, м. Дніпро ,Україна, керівник Богиня Ганна Петрiвна
  • Влада Чернишова, середня дитяча вікова категорія, м. Дніпро, Україна, керівник Гета Валерія Валеріївна
  • Микита Щербань, середня дитяча вікова категорія, м. Дніпро, Україна, керівник Гета Валерія Валеріївна
  • Антон Шпорта, середня дитяча вікова категорія, м. Дніпро, Україна, керівник Барко Юлiя Миколаïвна
  • Тимофій Хуторськой, середня дитяча вікова категорія, м. Дніпро, Україна, керівник Барко Юлiя Миколаïвна
  • Анастасія Смолова, середня дитяча вікова категорія, м. Дніпро, Україна, керівник Барко Юлiя Миколаïвна
  • Поліна Михайленко, середня дитяча вікова категорія, м. Апостолове, Україна, керівник Єгай Олена Сергіївна
  • Олександра Куменко, середня дитяча вікова категорія, м. Апостолове, Україна, керівник Єгай Олена Сергіївна
  • Катерина Трусій, середня дитяча вікова категорія, м. Апостолове, Україна, керівник Єгай Олена Сергіївна
  • Дар'я Жукова, середня дитяча вікова категорія, м. Дніпро, Україна, керівник Тетяна Охріменко
ІІ місце
  • Марія Коваленко, середня дитяча вікова категорія, м. Дніпро, Україна, керівник Тетяна Миколаївна Охріменко
  • Руф Грекова, середня дитяча вікова категорія, м. Дніпро, Україна, керівник Тетяна Миколаївна Охріменко
  • Анастасія Великанова, середня дитяча вікова категорія, м. Добропілля, Донецька область, Україна, керівник А.М.Кімеріна
  • Олександра Петрова, середня дитяча вікова категорія, м. Добропілля, Донецька область, Україна, керівник А.М.Кімеріна
  • Софія Фалько, середня дитяча вікова категорія, м. Добропілля, Донецька область, Україна, керівник А.М.Кімеріна
  • Софія Пірожок, середня дитяча вікова категорія, м. Вільногірськ, Україна, керівник Кучеренко Людмила Юріївна
  • Анна Рябчун, середня дитяча вікова категорія, м. Вільногірськ, Україна, керівник Кучеренко Людмила Юріївна
  • Ірина Плоха, середня дитяча вікова категорія, м. Вільногірськ, Україна, керівник Кучеренко Людмила Юріївна
  • Софія Кабанова, середня дитяча вікова категорія, м. Вільногірськ, Україна, керівник Кучеренко Людмила Юріївна
  • Максим Васильченко, старша дитяча вікова категорія, смт Тошківка, Луганська область, Україна, керівник Царицанська Світлана Миколаївна
  • Вікторія Мамренко, старша дитяча вікова категорія, м. Золоте, Луганська область, Україна, керівник Олена Вінокурова
  • Анастасія Ткаченко, старша дитяча вікова категорія, м. Дніпро. Україна, керівник Ольга Курись
  • Анастасія Ткаченко, старша дитяча вікова категорія, м. Дніпро. Україна, керівник Ольга Курись
  • Єлизавета Пучка, старша дитяча вікова категорія, м. Дніпро. Україна, керівник Барко Юлія Миколаївна
  • Софія Івановська, старша дитяча вікова категорія, м. Дніпро. Україна, керівник Барко Юлія Миколаївна
  • Світлана Касатикова, старша дитяча вікова категорія, м. Добропілля, Україна, керівник Виолетта Владимировна Мазий
  • Марина Сергіївна Смолова, старша вікова категорія, м. Дніпро. Україна, керівник Барко Юлія Миколаївна
  • Анна Талалаєвська, старша вікова категорія, м. Носівка, Чернігівської обл. Україна
Номінація "Декоративно-прикладне мистецтво"
І місце
  • Олександр Сухарь, молодша дитяча вікова категорія, 7 років, м. Кіцмань, Чернівецька обл., Україна, керівнитк Олеся Шаргут
  • Аліса Шевчук, молодша дитяча вікова категорія, 8 років, м. Чернівці, Україна, керівник Аліна Гамаль
  • Дарина Хорт, молодша дитяча вікова категорія, 9 років, м. Чернівці, Україна, керівник Аліна Гамаль
  • Олександр Михайлович, середня дитяча вікова категорія, с. Миколаївка, Дніпропетровська область, Україна, керівник Лідія Клименко
  • Руслан Отрізний, середня дитяча вікова категорія, м. Чернігів, Україна, керівник Ібрагімова Лілія Салім'янівна
  • Софія Пісарева, середня дитяча вікова категорія, м. Чернівці, Україна, керівник Аліна Гамаль
  • Софія Кармазенюк, середня дитяча вікова категорія, м. Чернівці, Україна, керівник Аліна Гамаль
  • Вікторія Королюк, середня дитяча вікова категорія, м. Кіцмань, Чернівецька обл., Україна, керівнитк Олеся Шаргут
  • Анна Луців, старша дитяча вікова категорія, Калуша, Івано-Франківська область, Україна, керівник Олена Смолінська
  • Євгенія Брижан, старша дитяча вікова категорія, с. Миколаївка, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., керівник Лідія Клименко
ІІ місце
  • Гурток декоративно-ужиткового мистецтва "Джерело", молодша дитяча вікова категорія, 7 років, с. Миколаївка, Дніпропетровська область, Україна, керівник Лідія Клименко
  • Евеліна Морар, молодша дитяча вікова категорія, 9 років, м. Чернівці, Україна, керівник Аліна Гамаль
  • Артем Лянка, середня дитяча вікова категорія, с. Миколаївка, Дніпропетровська область, Україна, керівник Лідія Клименко
  • Дар'я Колесник, середня дитяча вікова категорія, Чернівці, Україна, керівник Аліна Гамаль
  • Евеліна Слюсар, середня дитяча вікова категорія, м. Чернівці, Україна, керівник Аліна Гамаль
ІІІ місце
  • Матвій Лесков, молодша дитяча вікова категорія, 8 років, м. Чернівці, Україна, керівник Аліна Гамаль
  • Анастасія Аморцит, молодша дитяча вікова категорія, 9 років, м. Чернівці, Україна, керівник Аліна Гамаль
  • Владислав Ящук, молодша дитяча вікова категорія, 9 років, м. Чернівці, Україна, керівник Аліна Гамаль
Номінація "Хореографія та циркове мистецтво"
І місце
ІІ місце
ІІІ місце
Номінація "Оригінальний жанр"
І місце
ІІ місце
ІІІ місце
Номінація "Інструментальний жанр"
І місце
ІІ місце
ІІІ місце
Номінація "Театральне мистецтво, акторська майстерність"
І місце
ІІ місце
ІІІ місце
Номінація "Вокал"
І місце
ІІ місце
ІІІ місце
Конкурс моделей
1t VICE MISS & MISTER
2d VICE MISS & MISTER
3d VICE MISS & MISTER
MISS & MISTER