Учасники онлайн-фестивалю
"Зірковий Олімп - 2020", Греція

грудень-січень
Номінація
"Образотворче мистецство"

КАТЕГОРІЯ ПОЧАТКІВЕЦЬ
Аліса Олійник
Міні молодша дитяча вікова категорія, 7 років
Художній колектив " Оригінал"
Херсон, Херсонська обл., Україна
Категорія: Початківець
Номінація: Образотворче мистецтво
Керівник: Тетяна Миколаївна Ничипорук
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
"Гімнастка"
акриловий живоис, полотно 50-40
"Лісова пісня"
акриловий живопис, полотно 50-50
"Затишок"
акриловий живопис, полотно 40-40
Аліса Яковенко
Молодша дитяча вікова категорія, 7 років
Художній колектив " Оригінал"
м.Херсон, Херсонська область, Україна
Категорія: Початківець
Номінація: Образотворче мистецтво
Керівник: Тетяна Миколаївна Ничипорчук
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
Ранок під мікроскопом
пастель на тонованому папері, 35-25
"Королівський кіт"
пастель на тонованому папері, 40-30
"Релакс друзів"
пастель на тонованому папері, 30-50
Аліна Ткачук
Молодша дитяча вікова категорія, 8 років
StarHouse
Кам'янець-Подільський, Хмельницька область, Україна
Категорія: Початківець
Номінація: Образотворче мистецтво
Керівник: Сергій Боднар
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
Риба-олень
Графіка, гелева ручка, А4
Рибка-клоун
Графіка, гелева ручка, А4
Рибка-шахмати
Графіка, гелева ручка, А4
Кіра Буткова
Молодша дитяча вікова категорія, 9 років
Комунальна установа ,,Шульгинська дитяча школа мистецтв''' Шульгинської сільської ради Старобільського району Луганської області
Село Шульгинка Старобільський район Луганська область
Категорія: Початківець
Номінація: Образотворче мистецтво
Керівник: Тетяна Безгубенко
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
,,Свято урожаю''
Квілінг
,,Маки''
Акварель
,,Свято урожаю''
Пастель
Таїна Щегельська
Середня дитяча вікова категорія
гурток Виготовлення сувенірів та анімації, філія ХОЦНТТУМ
Кам'янець-Подільський, Хмельницька область, Україна
Категорія: Початківець
Номінація: Образотворче мистецтво
Керівник: Сергій Боднар
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
Диво рибка
живопис, акварель, 30*40 см
Дикий ліс
живопис, акварель, 30*40 см
Різдвяний чобіток
живопис, акварель, 30*40 см
Єлізавета Люблінська
Середня дитяча вікова категорія
омунальна установа ,,Шульгинська дитяча школа мистецтв''' Шульгинської сільської ради Старобільського району Луганської област
село Шульгинка ,Старобільського району Луганської області, Україна
Категорія: Початківець
Номінація: Образотворче мистецтво
Керівник: Тетяна Гоженко
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
,,Чарівні квіти''
пастель
,,Квітучі лани Луганщини''
Гуаш
,,Кавовий лис''
кава
Вадим Островський
Старша дитяча вікова категорія
Студія живопису "Фасоль"
м.Жовті Води, Дніпропетровська область, Україна
Категорія: Початківець
Номінація: Образотворче мистецтво. Живопис
Керівник: Анастасія Чистякова
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
Олень
Олійний живопис, олійні фарби, полотно на підрамнику форматом А-2
Світанок
Олійний живопис, олійні фарби, полотно на підрамнику форматом А-3
Квітуче дерево на фоні повного місяця
Живопис, акрилові фарби, аркуш паперу форматом А-4
КАТЕГОРІЯ ВИСХІДНА ЗІРКА (АМАТОР)
Анастасія Огай
Міні молодша дитяча вікова категорія, 5 років
Апостолівська школа мистецтв
м.Апостолово, Україна
Категорія: Висхідна зірка
Номінація: Образотворче мистецтво
Керівник: Олена Єгай
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
Артем Гаценко
Молодша дитяча вікова категорія, 8 років
Харківська гімназія "Очаг"
м.Жовті Води, Дніпропетровська область, Україна
Категорія: Висхідна зірка
Номінація: Образотворче мистецтво
Керівник: Пітер Дранцінг
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
Осінь
Акрил, мастихін, пензлі синтетика
Корабель
Акрил, мастихін, пензлі синтетика, пензлі щетина
Парус
Акрил, мастихін, пензлі синтетика
Поліна Капуста
Молодша дитяча вікова категорія, 8 років
Апостолівська школа мистецтв
м.Апостолово,Україна
Категорія: Висхідна зірка
Номінація: Образотворче мистецтво
Керівник: Олена Єгай
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
Мія Маркова
Молодша дитяча вікова категорія, 8 років
Апостолівська школа мистецтв
м.Апостолово,Україна
Категорія: Висхідна зірка
Номінація: Образотворче мистецтво
Керівник: Олена Єгай
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
Катерина Циганкова
Молодша дитяча вікова категорія, 9 років
ЦДЮТ
м.Дружківка, Донецька область, Україна
Категорія: Висхідна зірка
Номінація: Образотворче мистецтво
Керівник: Вікторія Ал-Джанабі
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
Диво на гілці
живопис, акрил 50х40
Яскравий день
живопис, акрил 60х40
Дмитро Лесюк
Молодша дитяча вікова категорія, 9 років
Апостолівська школа мистецтв
м.Апостолово, Україна
Категорія: Висхідна зірка
Номінація: Образотворче мистецтво
Керівник: Олена Єгай
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
Марія Фролова
Молодша дитяча вікова категорія, 9 років
Апостолівська школа мистецтв
м.Апостолово, Україна
Категорія: Висхідна зірка
Номінація: Образотворче мистецтво
Керівник: Олена Єгай
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
Никита Єщенко
Середня дитяча вікова категорія
МЦДЮ (Міський Центр Дітей та Юнацтва), гурток "Гармонія кольору"
м.Бахмут, Донецька область, Україна
Категорія: Висхідна зірка
Номінація: Образотворче мистецтво
Керівник: Альона Ігорівна Поплавська
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
Ставок восени
Графіка, пастель, А3
Мій улюбленець
Графіка, олівець, А4
Рожевий світанок
Акрил, полотно, А4
Анастасія Булатова
Середня дитяча вікова категорія
ЦДЮТ
м.Дружківка, Донецька область, Україна
Категорія: Висхідна зірка
Номінація: Образотворче мистецтво
Керівник: Вікторія Ал-Джанабі
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
"Квітковий змій"
графіка, туш, маркер, 60х40
"Останнє листя"
графіка, туш, маркер, 60х40
Єлизавета Мемон
Середня дитяча вікова категорія
Херсонська спеціалізована школа 24 з поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови. Арт-студія " Колорова Веселка"
м.Херсон, Херсонська область, Україна
Категорія: Висхідна зірка
Номінація: Образотворче мистецтво
Керівник: Ніна Павлівна Павлюк
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
Папуга
30 на 40. Холодний батик. Акрилові фарби на тканині
Фламінго
30 на 40. Акрил на полотні
Автопортрет в стилі Модельяні
А4. Живопис. Гуаш, акварель
Влада Ничипорчук
Середня дитяча вікова категорія
Художній колектив " Оригінал"
м.Херсон, Херсонська область, Україна
Категорія: Висхідна зірка
Номінація: Образотворче мистецтво
Керівник: Тетяна Миколаївна Ничипорчук
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
Космічні перегони
акриловий живопис, А2
Космічний пікнік
акриловий живопис, А2
Релакс у космосі
акриловий живопис, А2
Маргарита Доброгорська
Середня дитяча вікова категорія
Апостолівська школа мистецтв
м.Апостолово, Україна
Категорія: Висхідна зірка
Номінація: Образотворче мистецтво
Керівник: Олена Єгай
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
Іван Герасімов
Середня дитяча вікова категорія
Апостолівська школа мистецтв
м.Апостолово, Україна
Категорія: Висхідна зірка
Номінація: Образотворче мистецтво
Керівник: Олена Єгай
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
Поліна Михайленко
Середня дитяча вікова категорія
Апостолівська школа мистецтв
м.Апостолово, Україна
Категорія: Висхідна зірка
Номінація: Образотворче мистецтво
Керівник: Олена Єгай
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
Катерина Процік
Середня дитяча вікова категорія
Апостолівська школа мистецтв
м.Апостолово, Україна
Категорія: Висхідна зірка
Номінація: Образотворче мистецтво
Керівник: Олена Єгай
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
Дмитро Надточій
Середня дитяча вікова категорія
Апостолівська школа мистецтв
м.Апостолово, Україна
Категорія: Висхідна зірка
Номінація: Образотворче мистецтво
Керівник: Олена Єгай
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
Анна Кашкова
Старша дитяча вікова категорія
КЗ «Маріупольська школа мистецтв Маріупольської міської ради»
м.Маріуполь, Донецька область, Україна
Категорія: Висхідна зірка
Номінація: Образотворче мистецтво. Живопис
Керівник: Любов Макаренко
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
Зимова тиша
Полотно, олія, 50х70
Нічні роздуми
Полотно, олія, 50х70
Зелена хвиля
Полотно, олія, 60х80
Анастасія Даниленко
Старша дитяча вікова категорія
АРТ ізостудія "РАДУГА"
м.Рубіжне, Луганська область, Україна
Категорія: Висхідна зірка
Номінація: Образотворче мистецтво
Керівник: Маслова Вікторія Вікторівна
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
Натхнення
масло, полотно, кисті
Фарби Кохання
Фактурна, полотно, акрил, лак, дотс
Ніжність
Фактурна. полотно, масло, мастихін
Діана Міронова
Старша дитяча вікова категорія
ЦДЮТ
м.Дружківка, Донецька область, Україна
Категорія: Висхідна зірка
Номінація: Образотворче мистецтво
Керівник: Вікторія Ал-Джанабі
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
"Сонячний Букет"
графіка, туш, маркер, 40х50
"Квіти у волоссі"
графіка, туш, маркер, 40х50
Владислав Леонов
Старша дитяча вікова категорія
ЦДЮТ
м.Дружківка, Донецька область, Україна
Категорія: Висхідна зірка
Номінація: Образотворче мистецтво
Керівник: Вікторія Ал-Джанабі
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
"Подих пустелі"
живопис, акрил, 60х40
"Контрасти"
живопис, акрил, 60х40
Анастасія Журавльова
(Anastasia Zhuravlyova)
Старша дитяча вікова категорія
The school of art in Mariupol
м.Маріуполь, Україна (Mariupol, Ukraine)
Категорія: Висхідна зірка
Номінація: Образотворче мистецтво
Керівник: Lubov Makarenko
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
" Метеори "
Олія 80/60
" Мальовнича Зима "
Олія 80 /60
" Ніхто не бачить світ твоїми очима "
Олія . 80/60
Анастасія Гречишина
Молодіжна вікова категорія
м.Київ, Україна
Категорія: Висхідна зірка
Номінація: Образотворче мистецтво. Художній живопис
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
Грайлива улюблениця
Олійний живопис, полотно, розмір 30х40
Натюрморт. Вечірній затишок з кавою
Олійний живопис, полотно, розмір 60х80
Духмяні дари осені
Олійний живопис, полотно, розмір 20х30
Ксенія Циганюк
Старша вікова категорія
м.Рівне, Рівненська область, Україна
Категорія: Висхідна зірка
Номінація: Образотворче мистецтво. Художній витвір
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
Ранковий ліс
Акрил на акварельному папері, мастихін, 30 х 40 см (А3)
Щасливе озеро
Акрил на ДВП планшеті, мастихін, 30 х 40 см (А3)
Внутрішня річка
Суха пастель на наждачному папері
Надія Павлова
Старша вікова категорія
студія "АРТпростір"
м.Обухів, Київська область, Україна
Категорія: Висхідна зірка
Номінація: Образотворче мистецтво. Живопис
Керівник: Лариса Рябченко
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
Осінь на Дніпрі
полотно 60х40 олія
Скарби справжньої леді
полотно 50х60 олія
КАТЕГОРІЯ ПРОФЕСІОНАЛ
Юлія Мамрак
Молодіжна вікова категорія
м. Новомосковськ, Дніпропетровська область, Україна
Творча спілка "Мистецька скарбничка", м. Канів, Черкаська область, Україна
Категорія: Професіонал
Номінація: Образотворче мистецтво. Графіка
Керівник: Таланова Олена Степанівна
Андрущенко Олена Вікторівна

Автор має першу групу інвалідності, ДЦП
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
" Новорічне сяйво феєрверків "
Графіка, папір, кольорові олівці, масляна пустель 60 х 42
" Новий щасливий рік "
Графіка, папір, кольорові олівці, масляна пустель 60 х 42
Посмішка
Графіка, папір, кольорові олівці 60 х 42
Катерина Бєлікова
Старша вікова категорія
м.Миколаїв, Україна
Категорія: Професіонал
Номінація: Образотворче мистецтво
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
Maverick
Акриловий живопис, папір, 25см х 30см
Giant
Акриловий живопис, полотно, 60см х 50см
Sacred bull
Акриловий живопис, картон, 27,9см х 21,6см
Оксана Шатунова
Старша вікова категорія
м.Рожище, Волинська область, Україна
Категорія: Професіонал
Номінація: Образотворче мистецтво
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
«Натюрморт»
Олійні фарби, полотно, розмір 50/60
«Півонії»
Олійні фарби, полотно, розмір 80/90
«Начерк обличчя»
Папір, косметичні засоби ( олівець для брів та очей, тіні, рум'яна, коректор), розмір А3
Вікторія Вікторівна Маслова
Старша вікова категорія
АРТ-ізостудія "РАДУГА"
м.Рубіжне, Луганська область, Україна
Категорія: Професіонал
Номінація: Образотворче мистецтво
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
"Господар снігових гір"
30*40, папір, акварель, живопис
"Зимові контрасти"
70*50 полотно, олія, живопис
"Ніжність півонії"
50*30 полотно, олія, живопис
Ірина Козак
Старша вікова категорія
м.Вінниця, Україна
Категорія: Професіонал
Номінація: Образотворче мистецтво
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
"Дивний сон"
Живопис, гуаш, 30х40
"Квіти сонця"
Живопис, акрил, 35х45
"Портрет"
Графіка, олівці, 30х40
Лариса Рябченко
Старша вікова категорія
студія "АРТпростір"
м.Обухів, Київська область, Україна
Категорія: Професіонал
Номінація: Образотворче мистецтво. Живопис
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
Натюрморт з сиром "Сніданок"
полотно 50х60 , олійний живопис
натюрморт з прялкою
полотно 60х50 , олійний живопис
червоним по білому
полотно на картоні 100х 50. олійний живопис
Людмила Мовчан
Старша вікова категорія
студія "АРТпростір"
м.Обухів, Київська область, Україна
Категорія: Професіонал
Номінація: Образотворче мистецтво. Живопис
Керівник: Лариса Рябченко
Натиснiть для вiдкриття зображення у повний розмір
Тиша
полотно 120х90 олійні фарби
Загублений світ
полотно 120х90 олійні фарби
Сила спокою
полотно 120х100, олійні фарби